Poradca Orange - Žilina

samuelg98
18. aug 2022

Dobrý deň,

Mám záujem o prácu, ako proradca pre Orange. Nemáte náhodou s touto prácou skúsenosti? Poprípade ako sa pohybuje táto pozícia platovo? V inzeráte sú nadštandardné platové podmienky, tak preto sa pýtam, ako to je v realite 🙂

Za odpovede vopred ďakujem.

aknamorka22
18. aug 2022

Myslíš poradcu na predajni?

domka1205
18. aug 2022

@samuelg98 hrozne ,pracovala som na predajni v Orange, natlaky ,plány, nevyplacanie odmien a strhávanie zo mzdy v prípade nesplnenia, voľno nemožné aj v prípade choroby,jedna veľká katastrofa…a čo počúvam vraj je to po pár rokoch ešte horšie 😄 skratka utekaj kto môžeš 😅

samuelg98
autor
18. aug 2022

@aknamorka22 áno myslím na predajni

samuelg98
autor
18. aug 2022

@domka1205 Ďakujem za odpoveď 😂 už asi nemusím ísť na pohovor... V inzeráte píšu priemerný zárobok 1400€ je to pravda?😀 Či ani zďaleka nie

domka1205
18. aug 2022

@samuelg98 bude to zrejme plat s najvyššími odmenami pri splnení plánu. Vtedy to možné je. Ale ani zďaleka nie každý mesiac. My sme mali minimalku a zvyšok boli odmeny, ak nebol splnený plán bol veľakrát plat okolo 600-700€

aknamorka22
18. aug 2022

Na každej takejto predajni veľmi tlačia na predaj a celá tvoja výplata je závislá od toho, koľko predas. Záleží to teda od toho, aký si človek, ako ťa to chytí a či to budeš vedieť. Ale čím lepšia budeš, tým vyšší predajný plán budeš mať 😅 navyše je to psychicky náročná práca, kde si Non stop v kontakte s ľuďmi. Musíš sa vedieť dokonale ovládať. A v neposlednom rade pracovná doba byva viacsmenna aj s vikendami. Zo začiatku sa budeš musiet veľa učiť aby si sa naučila pracovať so systémom a aby si ovládala všetky produkty, ktoré mali a majú v ponuke. Ak si ešte také nerobila, kľudne vyskúšaj. Ale takú výplatu neocakavaj 😉

dd21
21. jún 2023

Dobrý večer,

Mám záujem o prácu, ako proradca pre Orange. Nemáte náhodou s touto prácou skúsenosti? Je ťažké sa dostať do takej práce? Čo mi treba? aby som mohol v Orange pracovať.

Za odpovede vopred ďakujem.