Plánovaná sekcia v Žiline

sonka17
11. jún 2022

Ahojte, chcela by som sa informovať lebo ohľadom témy otec pri sekcii je toho dosť, ale priamo k žilinskej pôrodnici vlastne nič. Len som chcela vedieť či sa vôbec oplatí mať tam so sebou partnera, ak má malú vidieť len cez okienko po narodení, tak sa nám to neoplatí. Neviete ako to tam funguje ? Dajú mu malú aspoň na chvíľku na ruky si podržať ? Ďakujem

jannali
11. jún 2022

Pri sekcií otec nemôže byt, manžel čakal až vonku na chodbe, mne ukázali hneď, potom ich brali na vyšetrenie a manželovi ukázali až keď baby viezli na Jisku (potom sa išiel ešte popýtať po vyšetrení dole na Jisku za dr). Ja som ich tuším videla az na druhý deň poobede. Ale donesú Vám bábätko ukázať na Jisku, kde budete Vy ležať.

katarina1210
12. jún 2022

@sonka17 nemoze byt na sale, je tam chodba,kde bude cakat a dietatko mu daju na chvilku. Tak to bolo v nasom pripade,ze si priatel mohol nasho syna chvilku podrzat v naruci cca 5 minut,kym ma nezacali presuvat na JIS

fial22
12. jún 2022

@sonka17 neviem ako to je teraz ale pred dvoma rokmi, manžel čakal na chodbe a potom keď brali malu na to prvotné vyšetrenie tak tam mohol byť, fotil, natáčal, aj s malou sa odfotil. Asi to závisí od stavu babatko