Parkovanie Kia bike, prípadne Bolt kolobežky

25. sep 2022

Chcel by som sa spýtať kde najbližšie k tedi, Tesco solinky kde je najbližšie stanovište na Kia bike prípadne na Bolt kolobežky keďže táto oblasť je pešo z mesta dosť ďaleko a potreboval by som tam ísť na nákup tak, že či niekde po blízku je tam stanovisko pre bicykle alebo kolobežky

elleloup
25. sep 2022

Aby si použil bicykel alebo kolobežku, potrebuješ aplikáciu v telefóne. V appke sa nachádza aj mapa s ich aktuálnou polohou.

autor
25. sep 2022

@elleloup áno to viem, používam to akurát ja sa v tej ich mape nevyznám, samozrejme oba dopravné prostriedky využívam avšak pri boltoch je náročnejšie parkovanie napr. aj pri Aupark prípadne na hlinkovom námestí ale v tejto oblasti sa zvyčajne nepohybujem a preto je pre mňa parkovanie týchto prostriedkov v tejto oblasti neznáme

kvjetecko
26. sep 2022

kolobezky vidam odparkovane pri moste

autor
26. sep 2022

@kvjetecko pri ktorom? lebo nejako si neviem vybaviť, ktorý most myslíš ale ďakujem

kvjetecko
26. sep 2022

most medzi Hlinami VI a Solinkami

sidicek
26. sep 2022

Ale ved aplikácia ti ukazuje aj parkovanie, aj teba aktuálne na mape.

autor
26. sep 2022

@sidicek pri boltoch to ale väčšinou nefunguje (aupark, plaváreň, hlinkovo námestie dokonca ani na železnici nie vždy ide zaparkovať aj keď sú tam odparkované iné kolobežky a inokedy tam ide) áno kia bike ma aj svoje stojany ale keď tadiaľ človek nechodí tak to nepozná a rovnako ani v tej mapke v apke sa nevyzná

sidicek
27. sep 2022

Aha, mne to zatiaľ vždy fungovalo, ak som to dala na určené miesto v appke

lamara55
30. sep 2022

Nechcete ísť trolejbusom č. 3? Kia bike máš hneď pri tých obchodoch. Na úplnom kraji čo predavajú obchody. Kúsok od tej fontány.

autor
30. sep 2022

@lamara55 trolejbusy sú zbytočne drahé odkedy prešli na ten nový cenník drahšie ako v BA v tomto prípade Bolt vychádza lacnejšie a Kia bike je zadarmo a som nevedel, že tam je priamo ich parkovisko ďakujem

zizuliatko
5. okt 2022

Ak zaplatite plat.kartou priamo v trolejbuse (zlty oznacovac, nie zeleny), tak listokVas vyjde lacnejsie ako v stojane na zastavke
0.65€ - 12 min. a 0.75€ je ten hodinovy a mozte stym listkom prestupit aj na ine cislo busu v tom case 🤷