Panta Rhei Žilina Aupark

luna11
20. júl 2024

Ahojte. V Panta rei Zilina -Aupark mam rezervovanu knihu ktoru si zial neplanovane nebudem moct vyzdvihnut. Je niekto ochotny mi ju vybrat a zaslat? Samozrejme peniaze poslem. Vdaka.

mojemenonikto
20. júl 2024

Nerozumiem, veď im tam napíš že nestíhaš, že prídeš neskôr. Alebo im napíš/zavolaj, že to chceš poslať poštou. Prečo hľadáš na anonymnom fóre neznámeho človeka, ktorý má v podstate urobiť to isté? Nedáva mi to zmysel 😀 Čo je za tým? Prezraď 😉

luna11
autor
20. júl 2024

@mojemenonikto dakujem za rady ale ak by to bolo mozne, tak to tak urobim.poslat postou nie su ochotni a ja som mala ist tadial vramci dovolenky ktora sa nekona. Mozes pomoct?

mojemenonikto
20. júl 2024

@luna11 Mrzí ma to, ale nepôjdem teraz v najbližších dňoch cez Žilinu. Prepáč, ale stále mi to nedáva zmysel. Môžem vedieť, čo je to za knihu? Je to niečo výnimočné, čo majú len v Panta Rhei v Žiline a nikde inde? Nemôžeš zrušiť objednávku s osobným odberom v Žiline a objednať si tú istú knihu poštou? Z Panta Rhei bežne objednávam knihy a nikdy sa nestalo, že by mi ju neposlali poštou. Tak preto som sa ozval.

lienka.7
20. júl 2024

@luna11 vsak nech ti ju zašlú na inú pobočku... ako to, ze nie sú ochotný zaslať poštou? 😳

mojemenonikto
20. júl 2024

@lienka.7 Veď to, to mi tiež rozum neberie 😁

luna11
autor
20. júl 2024

Lebo ide o knihu ktoru nemaju v eshope.maju to oddelene. Ak ste si mevsimli na ploche to v panta rei pravidelne niekto riesi prave preto ze to takto maju.

fido69
20. júl 2024

@luna11 Panta Rhei má na Slovensku 61 pobočiek z toho je 12 v bratislavských obchodných centrách. Pokiaľ si z Dúbravky, tak máš dve celkom blízko - Galéria Lamač a Bory Mall. Rovnako knihy zasielajú poštou. Tvojej prosbe nerozumiem. 🤷‍♂️

sisska96
20. júl 2024

Ako sa volá tá kniha?

mojemenonikto
20. júl 2024

@luna11 Veď nám sem napíš, čo je to za knihu a pozrieme sa, či sa nedá kúpiť aj niekde inde. Napríklad martinus, gorila..

simona1994
22. júl 2024

Ahoj, nemám problém ti knihu vyzdvihnúť do kedy ju tam máš? V piatok idem do mesta

luna11
autor
22. júl 2024

@simona1994 dakujem velmi pekne za ochotu. Uz som sa dohodla s inou zienkou.