Opravár práčky - Žilina

15. júl 2024

Hľadám opravára ktorý vie prísť zajtra pripadne stredu. Je to práčka a sušička v jednom. Ukazuje chybu OE ale filter nie je upchatý a ani hadica zalomená. Ďakujem

egonsk
15. júl 2024

len drobna rada, napis aj aka znacka, ono uz moc univerzalnych opravarov nie je.

lakebabe
15. júl 2024

Na veľkej okružnej Zelgass sú takí univerzálni. Máš ju ešte v záruke? Títo mi boli pri LG sušičke kedysi a super mali diagnostiku a opravili
Skus im zajtra zavolať

autor
15. júl 2024

LG 2v1 práčka aj sušička. Diagnostiku som robila cez telefón a vyšlo mi toto. Ďakujem

autor
15. júl 2024

@lakebabe sme v podnájme, už ma cez 5 rokov takže nie

lakebabe
16. júl 2024

Inak presne tuto istú som mala aj ja co som ich volala asi pred 6 rokmi. A presne túto istú chybu mi hlásilo. Mne to robil odpad v stene. Ale radšej nech ti to pozrú. Zavolaj tam oni sú šikovní

autor
16. júl 2024

@lakebabe čo si tam mala zle ? Mne zatiaľ nedvihaju skúsim neskôr 🙂

lakebabe
16. júl 2024

Ten kód je ze ti neodteka voda
Vieš čo som myslela ,ze je upchate odtekanie niečo v hadici, tak sused mi to viac krát skúšal prečistiť a nešlo to, voda neodtekala. Nakoniec sme zistili, keď mi urobili títo diagnostiku, že to je v stene, skúsil dat odtekat do vane a išlo to. Tak som zavolala toho, čo krtkuje odpad a prepchal mi to v stene ten odpad. Lebo tie zmolky zo sušičky išli do odpadu dlhé roky a sa to tam upchalo. Odvtedy to funguje super.
Ešte je jeden servis elp servis pri daňovom úrade tam mi opravovali kavovar skus ešte tam robia aj veľké spotrebiče

autor
16. júl 2024

@lakebabe ďakujem. Mne práveže voda odtiaľ odteká lebo my máme odpad do zeme a nie steny. A keď sme tak vylievali vodu z práčky tak to tam išlo v pohode. Asi máme rovnaký druh chyby ale chyba bude niekde inde :/ skúsim zavolať veľmi pekne ďakujem

lakebabe
16. júl 2024

Skus on prišiel s notebookom napichol pracku na diagnostiku a za 20 minút mu ukázalo kde je problém