Očná ambulancia v Žiline

cookie29
26. okt 2023

Ahojte,
Viete poradiť očného lekára, kde nie je bláznivý systém caseniek 😢, ale kde sa dá objednať napríklad? Pozerala som aj nejaké súkromne kliniky ale sú tam slušne palky. Mama potrebuje na vyšetrenie, ale v jej veku a so zdravotnými problémami je behanie za casenkami komplikovane a ja som ďaleko.
Ďakujem.

deti95060810
26. okt 2023

Uvea Vrútky...objednajú ale zaplatíš 60e...
neskúšali ste v očnej optike vyšetrenie? je to akože zadarmo - len okuliare si musíš u nich kúpiť...

bubbiik
26. okt 2023

súkromná dr. Sedláková v ZA aj poobede termíny a cez poisťovňu skúste v poliklinike Medisava ale treba sa osobne ísť objednať

verun2
26. okt 2023

mne sa v MEDIVASe podarilo objednať aj telefonicky

jamimo
27. okt 2023

@cookie29 vyzerá to tak, že s dnešnou podobou zdravotníctva, vybavenia, systému a toho, čo potrebuješ pre mamu... budeš nútená navštíviť súkromnú ordináciu 🙄 Moja mama chodí tu, a je spokojná. Predtým chodila do NsP pravidelne... a tu dr. zhrozená, že má o 2 stupne slabšie dioptrie 🤦‍♀️
https://doftall.sk/cennik/

jamimo
27. okt 2023

@deti95060810 vyšetrenie v optike určite nie. 🚩Zrak máme len jeden, a poruchy zraku, diagnózy sú rôzne... To nie je len o okuliaroch ktoré majú slúžiť na lúštenie krížoviek. Moja krstná tak chodila, lebo u lekára dlhé čakacie doby, u súkromníka sa platí (to ona nedá, ale že prefajčí 200 € mesačne, to nevadí..), nakoniec? Skončila u súkromníka, operované obe oči, na jedno jej hrozí slepota.
Ja chodím tiež k očnej lekárke, okuliare mi dokonca lepšie "vyladil" staručký optometrista s 50 ročnou praxou (konzultoval to s mojou očnou lekárkou telefonicky).

cookie29
autor
27. okt 2023

Zeny dakujem, mamina ma uz urcity vek, tam nejde len o okuliare, ale o vysetrenie komplet, aspon predpokladam. Navyse v minulosti mala nejake problemy, takze to urcite nechcem podcenit, ale bohuzial ten system je hroza, najma ona je uz menej pohybliva :(

jamimo
27. okt 2023

@cookie29 tak držím palce. Dobre vybav a tvojej mame skoré zlepšenie ❣️