Obvodný lekár v Žiline

lakebabe
16. sep 2024

Ahojte
Sestra zháňa nejakého nového obvodného lekára pre dospelých v Za.
Pomáhala som hľadať, ale vyzerá ako keby nikto nebral nových pacientov.
Neviete o niekom dobrom kto ešte berie ľudí? Váš lekár alebo tak?
Ďakujem

tulipanik12
16. sep 2024

@lakebabe Za mňa jednoznačne MUDr.Konečný v poliklinike Žilpo na Vlčincoch a 100% ešte berie

lakebabe
autor
16. sep 2024

@tulipanik12 ďakujem veľmi pekne

4stanka4
16. sep 2024

@lakebabe Ja môžem odporučiť MUDr. Argalášovú v Žilpe. Po x rokoch mam skvelú lekárku ktorá naozaj rieši problémy pacienta a nič nezľahčuje.

lakebabe
autor
16. sep 2024

@4stanka4 tak super ďakujem pekne to žilpo vyzerá byt najschopnejsie

zabka2019
16. sep 2024

@lakebabe ja prave pana Konečného neodporúčam vôbec.. Velmi zla skúsenosť s ním.. Pokial je clovek zdravý, tak je milý.. Ako náhle príde choroba, dlhodobejšia PN, uz ma problém... Je nervózny, nepočúva aj ked mu poviete ze problémy pretrvávajú... Odchadzala som od neho pocas PN, a urobila som najlepšie, co som mohla... Nova dr mi spravila vsetky odbery, a zistilo sa toho veeeela.. Nakoniec moja PN trvala 9 mesiacov, kym ma dala dokopy dr

lakebabe
autor
16. sep 2024

@zabka2019 no ona sa vracia na sk a ma dosť zdravotných problémov aj chronických tak by bol lepší niekto kto sa zaujíma. A teraz máš koho prosím ťa?

lonely66
16. sep 2024

@lakebabe ježiši, len Konečného nie.... leda ak je sestra absolútne zdravý jedinec, ktorý potrebuje raz ročne preventívnu prehliadku...

lonely66
16. sep 2024

@zabka2019 mám ešte "lepšiu" skúsenosť. týždeň angíny (tak tvrdil, bolo to v čase, keď začínali covidy), v piatok ma vypísal, lebo sa opýtal, ako sa mám, ja že teplotu už nemám, ale ešte stále som slabá. vypísal ma s tým, že do pondelku sa dám dokopy. v sobotu večer sa mi vrátili horúčky, trvali do nedele dopoludnia, ja odrovnaná. ale úplne. v pondelok som ho šla poprosiť buď o predĺženie PN alebo o novú PN, lebo v práci sa nám nekúrilo, ja som mala stále mierne zvýšenú teplotu (37,2-37,3), čo som mu aj povedala, vôbec sa neunúval mi ju premerať v ambulancii, vypočula som si, že som špekulant a mám si v práci vziať dovolenku, ak sa chcem doliečiť. bolo mi do plaču, ja som ledva prepletala nohami. šla som do roboty, úplne odrovnaná, riaditeľ keď ma videl, nechal ma v kabinete a potom ma poslal domov, vzala som si 2 dni na dcéru a potom som dva dni ešte nejak vydržala. sviniar jeden. odišla som okamžite. keď som si šla pre kartu, tak mi povedal, že potešenie je na jeho strane. sprosté hovado.
teraz mám úžasného lekára už takmer 5 rokov. je to hlavne človek a nič nezanedbáva. ale žiaľ, ten už neberie nových pacientov minimálne 4 roky. ja som bola z "poslednej" várky. po mne vzal ešte zopár ľudí (to mi sám povedal) a potom už nebral, lebo mal nadbytok pacientov a nestíhal už ordinovať...

lonely66
16. sep 2024

@lakebabe ešte sa skús poinformovať na poštovej, tam sú nejakí "noví" lekári, fungujú cca 2-3 roky, myslím, že idú cez poisťovňu a dokonca ordinujú aj v popoludňajších hodinách. možno najlepšie osobne tam zájsť a všetko dôležité a základné zistiť na mieste. či berú, neviem, ale jedna kolegyňa odišla tam (mimochodom tiež od konečného, ktorý jej absolútne zanedbal žlčník, na ktorý sa mu nie dni, mesiace, ale roky!! sťažovala...). na poštovú prešla pred 2 rokmi, vtedy ešte brali, či berú, neviem, ale ja som potom šla na nové pracovisko a keď sme sa náhodne stretli, už bola zoperovaná a že sa, chvalabohu, cíti podstatne lepšie, než predtým. ktohovie, možno šla v hodine "jedenástej"... ešte rok-dva u toho debila a možno by zle dopadla.

lakebabe
autor
16. sep 2024

@lonely66 no to radšej nie ona ma dosť nazbieranych zdravotných veci, takže to nie je dobra volba,predtým sa pýtala ok ambulancia brala nova v meste pri lidli ale už ani tam neberu dočasne. Skúsim jej ešte obvolat tu poštovú ďakujem

lonely66
16. sep 2024

@lakebabe mne konečného kedysi susedka ohromne chválila... že ako jej vybavil na chrbticu invalidný a neviem čo... mimochodom, suseda umýva schody o dušu (berie mesačne za to peniaze od nás)... neskôr vysvitlo (to nechcem robiť klebety, ale je to fakt), že jej muž - podnikateľ, je s ním dobrý kamarát... zrejme nejak vybavili, neviem. fakt to tvrdiť nechcem, ale keď vidím, že ona funguje ako raketa, premýšľam, čo také s tým chrbtom môže mať? a teda ona ho chváli do nebies. ale ja a moja známa máme veľmi zlú skúsenosť. a ako vidíš, tak aj ďalšia prispievateľka v tejto téme.

lakebabe
autor
16. sep 2024

@lonely66 takýchto radšej nie ma dosť veci zanedbaných kvôli lekárom v zahraničí a potrebuje dobrého diagnostika. Ja tam poznám takých co som ešte ja kedysi mala keď som tam bývala, ale jeden už dôchodca a druha išla na md. Tak to nic

lonely66
16. sep 2024

@lakebabe skús poštovú, lebo ak zakotvíš u konečného, minimálne pol roka tam musíš byť (teda sestra). až potom môžeš prestúpiť k inému lekárovi

lakebabe
autor
16. sep 2024

@lonely66 to viem ona ani pod nikoho teraz asi nepatrí nežije tu 15 rokov tak uvidím hádam sa ktosi nájde

lonely66
16. sep 2024

@lakebabe držím palce.... ja mám teda svojho v centre, ale neberie, pokiaľ viem. pošlem do IP meno, ale neverím, že uspejete, lebo má toho fakt veľa....

bykaterina
17. sep 2024

chodim uz roky na postovu a teda ziaden problem, ani ja ani muz. ked bolo treba poslali na doborne vysetrenie, detto svokrovci tam presli a ty maju mrte diagnoz kedze uz vek nepusti a tiez spokojni su. to co sme mali predtym dr bola cista katasrofa.

terry658
17. sep 2024

@lakebabe ja mám MUDr. Šimalovú na Solinkach

lakebabe
autor
17. sep 2024

@terry658 ďakujem

lakebabe
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lakebabe
autor
17. sep 2024

@bykaterina ďakujem

tulipanik12
17. sep 2024

@lakebabe nehovorím,že Konečný je dokonalý,no mne vždy dá ATB aj bez nezmyselných CRP testov a snaží sa mi pomôcť,no je pravda,že PN nerád píše a na poštovej síce berú,no zakaždým je tam iný doktor podľa toho,kto má práve službu a to mne osobne nevyhovuje.

bykaterina
17. sep 2024

@tulipanik12 a myslis ze ked je jeden dr ze si ta pamata aj tvoju diagnozu ?

tulipanik12
17. sep 2024

@tulipanik12 inak,ak už ozaj dobrý doktor,tak jednoznačne MUDr.Matušík,tiež je v žilpe, alebo MUDr.Marcová na Spanyolovej,no pri nich som si nie istá či ešte berú

tulipanik12
17. sep 2024

@bykaterina budeš veľmi prekvapená,no čo chodím väčšinou určitý čas,ak mám s niečím konkrétne problém alebo som na PN,tak áno pamätajú si či doktorka predtým alebo doktor teraz

bykaterina
17. sep 2024

@tulipanik12 tak to obdivujem lebo ja poznam iba jedneho dr takeho ale to rieism s nim roky a mame uz taky kamaratsky vztah. lebo vsak to by musel mat hlavu ako globus aby si pamatal diagnozy aj vsetko okolo ked si realne zoberieme ze ani rodinní prislušnici neovladaju v ramci rodiny kto na co zomrel alebo ako a načo boli chori.

greeri
17. sep 2024

Ahoj, ja mám pani doktorku Blahovú a spoko: https://www.blahamed.sk/.
Z poštovej som po zlej skúsenosti odišla.

lakebabe
autor
17. sep 2024

@greeri ďakujem

lonely66
17. sep 2024

@terry658 aj tá je super, patrila som kedysi k nej... len tú čakárničku má takú miniatúrnu :( a asi tiež neberie už...