Obchod s autosedačkami v Žiline

29. mar 2022

Ahojte,

Poraďte kvalitný obchod kde kúpim autosedačku nejaký kde sú fakt odborníci a nie obchod tipu Kinder centrum v nákupnom centre kde pani predavačky maju naštudovanu akurát tak visačku, lebo v jednom takom sa nám snažila nanútiť nevhodnú ani na naše auto nie to ešte dieťa.

Vďaka ;)

d_majka
29. mar 2022

Neporadim síce v Žiline, ale v PB je predajňa 123kociky tam je to super. Pán vysvetlí všetko, poradí , poskušate. Za mňa 100% spokojnosť 🙂

maj_mik
29. mar 2022

My sme v kindercentre boli najspokojnejší… To že predavačky nemajú naštudovaných milión autosedačiek ma neprekvapuje, keď ich je toľko na trhu… Ale nám vždy vhodne poradili 🙂

autor
29. mar 2022

@maj_mik tak celkom ma zarazilo že už sme ju skoro kúpili a dnes som zistila že je nevhodná pre naše auto kvôli sklonu sedačiek a pritom sme jej značku auto hovorili a myslím že toto je dosť podstatná vec 🙂

dominika_sk
29. mar 2022

Pridaj sana fb do skupiny deti v aute. Pani poradi, ma eshop, všetko ma DOKONALE naštudovane a aj po kupe maš uplny servis a poradenstvo. Nič lepšie neexistuje, naozaj.

dominika_sk
29. mar 2022

Ešte k tym predajniam. Bola som v pre deti v crystal palace svedkom ako pani prevdavačka tvrdila že zakaznikom ktori mali polročne dieťa že vajce je zbytočne a presviedčala ich na sedačku 0-36 kg. Skoro som tam vypenila. Otrasne!

autor
29. mar 2022

@dominika_sk no my v Kinder centre tak isto išla som tam s tým že chcem Cybex Anton M vajíčko že malý má pol roka a ona sa na mňa dívala že načo mi je vajce že mám investovať do 360° otočnéj sedačky.. preto chcem ozaj obchod kde sa tomu rozumejú 🙂

maj_mik
29. mar 2022

Toto ja neviem, my sme si ju priamo skúšali v aute… Ja som automaticky šla s tým, že ju chcem skúsiť 🙂

dominika_sk
29. mar 2022

Skus tu skupinu. Par dni sice trva kym ti schvali prispevok ale odpoveď stoji zato. Hlavne kukni poddmienky skupiny a rovno uveď čo pyta aby si mala promptnu odpoveď. Tam je tušim vaha, vyška, auto, sklon sedačiek a všetko ti povie.