Na plavárni v Žiline sa našli doklady

jarmila40
2. júl 2023

Ahojte žienky..na plavárni v Žiline sa 28.6. našla peňaženka s dokladmi na meno Lukáš Gáper, narodený 2011..prosím o nejaké zdieľanie

226lenka
2. júl 2023

@jarmila40 odniesť na políciu?

hipuska
2. júl 2023

Ja tiež nechápem, prečo niekto dáva takto verejne zdieľať. Mám pocit, akoby ľudia chceli byť dôležití, že našli doklady. Stačí odniest na políciu, ktorá ho bude kontaktovať. Takto, kým sa to pozdiela a nájde sa človek, už bude mať dávno zablokované karty a všetko

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarmila40
autor
2. júl 2023

@karinka223 hlavne, že ty si normálna

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarmila40
autor
2. júl 2023

@hipuska tiež druhá múdra, treba čítať s porozumením 🙂
spomínala som niekde karty? Chlapec ešte nemá 12rokov..
Denne tu ľudia zabudnú kadejaké veci, aj cenné a sú tu dlho, by sa človek čudoval..je možné, že chlapec zavolá, alebo sa príde opýtať..nie je naša povinnosť riešiť takéto veci..takže za to, že mám záujem aspoň nejako to riešiť, tak ma tu idú ukameňovať? Neraz som takto pomohla a našli sa ľudia, ktorí ani nevedeli, kde danú vec zabudli a boli vďační, že majú naspäť napr. zlatý prsteň, náušnice, drahé hodinky a mohla by som pokračovať..
Týmto končím túto debatu a prajem všetkým pekný deň 🙂

simca06022011
2. júl 2023

@jarmila40 tak k tam ma doklady tak aj kontakt nejaký, nie? Ak nie tak treba skúsiť fb ak nič odovzdať to na polícii... meno dieťaťa nenájdeš ale podľa mesta skôr rodičov. Alebo tebe napíše niekto.
A áno ak niekto nájde doklady je povinný to takto riešiť = odovzdat na polícii. Polícia hneď bue3 kontaktovať ich.. aj s mobilom a podobnými vecami sa to rieši rovnako

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca06022011
2. júl 2023

@karinka223 tak je to len 12r dieťa, tam nebudú žiadne riadne doklady. Dospelý by tam mal aspoň adresu...

simca06022011
2. júl 2023

Inak veľa ľuďom nenapadne pri nájdený mobilu, dokladov atď co robiť... napr mobil ma často ICE číslo nastavene, ked som našla.mobil zapla, vybehli hneď emaily aj keď bol displej zablokovaný a vedela.som koho je to.mobil (v dedine hned) ale väčšinou vytocim to ice alebo pockam kým niekto zavolá. Keď nič ide na políciu.

jarmila40
autor
2. júl 2023

@simca06022011 mobilov sme našli už viac ako dosť, samozrejme sa majitelia našli, alebo sme iným spôsobom našli, komu patrili...dokonca aj takých majiteľov sme našli, ktorí mali mobil zablokovaný heslom a aj odtlačkou prsta 🙃

matullienka
9. júl 2023

@jarmila40 neskúšala si zistiť či s takýmto menom niekto nechodil do plaveckej školy? Oni by určite mali kontakt na rodičov

prasiatko30
9. júl 2023

Vsak ked to najdes na plavarni tak to hadam odovzdam na vratnici plavarne🤔 nechapem na keru mariu by som terigala
Doklady niekoho kto chodieva na plavaren, k sebe domov a odtial sa ho snazila najst, ked je omnoho vyssia pravdepodobnost, ze ten chalanisko sa na tu plavaren vrati opytat sa ci si tam tie doklady nezabudol. Nechapem tuto prehnanu dobru volu cudzich ludi ked to nie je treba

jarmila40
autor
9. júl 2023

@matullienka 🙂 ahoj, tie, čo som skúšala, k nim nechodil..a cez leto tréningy nie sú..ešte skúšam zistiť cez trénerov, keď sa tu sem tam objavia, či si nepamätajú to meno 🙂

matullienka
9. júl 2023

@jarmila40 tak ale našli sa 28.6. to ešte boli. Dcéra končila až 29.6

ankare
9. júl 2023

@jarmila40 nie je na dokladoch adresa?

jarmila40
autor
9. júl 2023

@prasiatko30 milá mudraňa, keď nemáš napísať niečo k veci, tak prosím taka láskavá a zdrž sa komentárov 😉
Kde si zobrala, že som to vzala k sebe domov? Je to celý čas na recepcii..takže vezmi si k srdcu to, čo si napísala a neprejavuj tu svoju prehnanú dobrú voľu miešať sa do toho, čo ti nie je treba 🙂

jarmila40
autor
9. júl 2023

@matullienka 🙂 neobúvaj sa prosím do mňa aj ty..ja dobre viem, kedy kurzy končili..ak sem s dcérou chodíš, tak potom dobre vieš, že sa tu striedame a nie sme tu všetky denne..áno, peňaženka sa našla 28.6...ja som ale mala voľno, keď som prišla do práce, bol už júl 🙂

jarmila40
autor
9. júl 2023

@ankare no prave, že nie je, kedy bola, riešim to inak 🙂

prasiatko30
9. júl 2023

@jarmila40 tak ale naco tu potom vypisujes si myslis ze je vacsia sanca najst mladeho na mk ako na vratnici kde sa pravdepodobne aj ten chalan vrati a najde to - a ochrana udajov tiez uplne niekde

jarmila40
autor
9. júl 2023

@prasiatko30 dodnes neprišiel a ani rodičia nevolali..napísala som len meno a že je z Martina..či ty vidíš aj adresu, rodné číslo? 🙂
A by si sa čudovala veru, koľkých ľudí som našla cez siete 🙂

ankare
9. júl 2023

@jarmila40 skús to napísať do stránok Martin na Koni a FB

matullienka
9. júl 2023

@jarmila40 ja sa neobuvam, ja ani len netuším, že tam pracuješ.

jarmila40
autor
9. júl 2023

@ankare skúšala som :(