MUDr. Nikoleta Javorková - oftalmológia

telly4
20. apr 2022

Neviete prosim ci dnes 20.4. pracuje ocna Javorkova? Neviem sa ku nej dovolat. A ci berie akutne stavy. 2 rocna dcerka ma nieco na ocku potrebujem, aby sa na to niekto pozrel, ale dostat sa ku detskej ocnej v ZA je nemozne. Dakujem

monqy
25. apr 2022

@telly4 potrebujem tam ísť aj ja a nemôžem sa tam cely deň dovolať ,skúšam dve čísla dookola a nikto má nedvíha.
Vy ste sa nakoniec dovolala ?

telly4
autor
25. apr 2022

@monqy veru mrzi ma to ale nie ani som nenasla cislo asi aktualne. Nastastie sme to nakoniec nepotrebovali. Drzim prsty

karabashka
9. jún 2022

@monqy ahoj prosím ta zhánam na nu cislo a nemozem najst.posles mi prosim?dakujem

monqy
9. jún 2022

@karabashka ahoj posielam ,ale ver mi že sa nedovolas. Volala som tam každý deň milión krát a nikdy má nezdvihli. Musela som tam ísť osobne.
Javorkova -041/507 15 12
Objednať sa máš od 14nastej hodiny telefonicky a od 10tej osobne

margaretka111
30. mar 2023

Ahojte, viem, že je to už staršia konverzácia, no skúsim.. Dostali ste sa niekto s dieťatkom na vyšetrenie k pani Mudr. Javorkovej? Aký má prístup k deťom, je trpezlivá?
Ďakujem za odpoveď

monqy
30. mar 2023

@margaretka111 ahoj ,ja som tam zo synom bola a uplna paráda. Môžem určite odporučiť.

margaretka111
30. mar 2023

@monqy ďakujem krásne za info

margaretka111
30. mar 2023

@monqy a prosím stále platí, že tel. objednanie až po 14hod.?Ja som volala už asi 15x a buď obsadené alebo nedvíhajú 🙈 ale budem skúšať ďalej

monqy
30. mar 2023

@margaretka111 ja som sa tam nikdy nedovolala 🙈 vždy som išla osobne

margaretka111
31. mar 2023

@monqy oh no budem musieť aj ja ísť 🤦‍♀️
Ďakujem za radu 🙏

monqy
1. apr 2023

@margaretka111 to je najlepšie ,lebo tam sa naozaj nedá dovolať 🙈

andreaiva
4. máj 2023

Vidím, že vlákno je aktívne, prosím, ordinuje doktorka v budove Medhouse pri nemocnici, či v poliklinike na Bratislavskej? Potrebujem ísť s dcérkou na vyšetrenie. Ďakujem.

dahra
16. máj 2023

@andreaiva ešte vo februári 2023 som ju videla ordinovať vedľa dr. Poláka, ku kt. chodím. Je na začiatku vstupu do nemocničného areálu na Spanyolovej od Hlbokej cesty. Chodím pešo z Vlčiniec. Ak je to budova medhouse, tak je tam.

margaretka111
16. máj 2023

@andreaiva a Vám dala termín? Lebo mne povedala, že nových neberie 😕, asi 3-4 týždne dozadu

alenkaorava
8. jan 2024

Dobrý deň! Aká je pani doktorka? Mám ísť k nej. Je to dobrý odborník? Aké máte skúsenosti? Môžete aj IP. Ďakujem

daniela823
11. sep 2024

Ahojte, snad mi tu niekto odpise, som objednana ku nej, len ja trubka som si zle zapisala datum pretoze to vychadza na nedelu, zdvihat ma nezdviha a ked tam skocim osobne vedia mi to v klude povedat? Nevyrazia ma že nemaju cas?

margaretka111
11. sep 2024

@daniela823 ahoj, my sme sa k nej vôbec nedostali, tak neviem poradiť.