MUDr. Jančúchová - endokrinológia - objednanie

zabka2019
20. okt 2022

Ahojte. Chodíte niekto k tejto pani dr? Ja uz som zúfalá... Dva mesiace sa mi neda k nej dovolať, na mail neodpisuju. Ja uz neviem ako sa mam k nej objednať 🤦‍♀️ uz aj osobne som bola tak ako ma pisane medzi 10-11..ale anilen dvere sa neotvorili.. Aj ked som zaklopala...a to som si kolo tomu zobrala voľno v práci.. Aku mate skúsenosť? Inac ako doktorka je TOP 👍

bykaterina
20. okt 2022

@zabka2019 počas augusta mala dofcu. Skús tam zavolať Alebo napíš mail opäť.

katkamac
20. okt 2022

@zabka2019 ahoj. Môj manžel bol u nej pred par mesiacmi a spomínala, že ona ide súkromné, niekde v Žiline cca od októbra. Možno už odtiaľ odišla?
Ale my sme mali tiež predtým problém objednať na vyšetrenie, dlho sme tam stáli a keď aj sestrička otvorila dvere tak ignorovala. Nakoniec sa nám podarilo lebo som sa musela tak povediac vrieť ku dcéra a držala som ročného syna na rukách.
Ta doktorka nám dala akési údaje, že ak chce manžel u nej ostať. Pozriem ti?

katkamac
20. okt 2022

@zabka2019 **vrieť ku dverám **

zabka2019
autor
20. okt 2022

@katkamac jeeeej ak by si bola taka zlatá 💖 ďakujem pekne 🤗

martas77
20. okt 2022

@katkamac
prosím ťa nevieš či berie aj nových pacientov?

katkamac
21. okt 2022

@zabka2019 nemôžem nájsť ten papier s číslom, či nám dala. Ale stále hľadám lebo manžela musím objednať na kontrolu.

katkamac
21. okt 2022

@martas77 to neviem. Ale povedala by som, že áno. Kedze si otvára vlastnú ambulanciu

bykaterina
21. okt 2022

@katkamac a kde s prosím ťa bude sťahovať? Lebo mám ísť na kontrolu k nej

katkamac
21. okt 2022

@bykaterina neviem. Spomínala niekde na Masaricke. Ale pod jej menom som nasla len nemocnicu, mozno ešte stále neodišla. Inac by sa dala nájsť na internete s jej novou ambulanciou

bykaterina
21. okt 2022

@katkamac no súper hlavne že bude v Žiline.

katkamac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabka2019
autor
31. okt 2022

@katkamac ďakujem veľmi pekne 💖💖💖

bykaterina
31. okt 2022

@katkamac jej super dakujem 🙂 a nevies ci uz je tam isto ?

katkamac
31. okt 2022

@bykaterina vieš ci neviem. Aj ja budem volať tento týždeň, objednať muža

bykaterina
31. okt 2022

@katkamac super prosím ťa pótom o info. Ďakujem

majkazilina
13. nov 2022

@zabka2019 MUDr.Zuzka Jančuchová od augusta nepracuje v Medivase a chvíľku trvá kým sa vybaví nová ambulancia. Možno od decembra alebo od januára by to mohlo byť reálne.

majkazilina
13. nov 2022

Sú dve MUDr.Jančuchove endokrinologičky,jedna je na materskej a volá sa Milena a druhá si robí svoju novú ambulanciu a volá sa Zuzka 😉

majkazilina
4. dec 2022

Na adrese endiaz.webnode.sk je dotazník, ktorý je vytvorení pre zapisovanie pacientov do poradovníka, ktorý chcú chodiť k MUDr. Jančuchovej. Budú tam aj nové informácie o fungovaní endokrinologickej ambulancii.

bykaterina
5. dec 2022

@majkazilina super ďakujem za info

katkamac
16. dec 2022

@majkazilina ahoj. Nemohla som to nikde nájsť na internete. Nejaké nové info ako sa u tej pani doktorky objednať? Ďakujem

majkazilina
16. dec 2022

@katkamac www.endiaz.webnode.sk a tam je dotazník na zapisovanie

bykaterina
1. jan 2023

@majkazilina ahoj prosím ťa nevieš kedy otvára?

katkamac
1. jan 2023

@bykaterina ja som s nou telefonovala pred Vianocami a povedala mi, že mám zatelefonovať po 3 Kraloch a objedná manžela.

bykaterina
1. jan 2023

@katkamac super ďakujem a všetko dobré v novom roku

majkazilina
2. jan 2023

@bykaterina pravdepodobne od 16.1., momentálne rieši poisťovne tento týždeň. Určite dám vedieť

majkazilina
2. jan 2023
bykaterina
2. jan 2023

@majkazilina to je super ďakujem ♥️

martas77
9. jan 2023

dievčatá už ste volali kvôli objednaniu, alebo čakáte na toho 16teho?

majkazilina
9. jan 2023

@martas77 ak sa chcete objednať,tak stačí sa objednať na www.endiaz.webnode.sk . Dôvera a Union je už vybavená,ešte sa čaká na všeobecnú zdravotnú poisťovňu.

martas77
9. jan 2023

@majkazilina
Tam je len ten dotaznik na vyplnenie,mam to brat tak ze sa potom ozvu?