Luxcare Žilina - skúsenosti

misshelliness
15. nov 2021

Dobrý deň. Máte prosím vás skúsenosti so zubnou ambulanciou LUXCARE Žilina?

stelaa
6. dec 2021

Dobrý deň prajem, áno mám skúsenosti, navštevujem túto zubnú ambulanciu. Čo by ste potrebovali vedieť? 🙂

misshelliness
autor
6. dec 2021

@stelaa Zaujímal by ma hlavne cenník a prístup či už sestričky alebo priamo doktorky 🙂 či sú dlhé čakania v čakárni a podobne

stelaa
7. dec 2021

Cenník na internete asi nikde nenájdete, nachádza sa priamo v ambulancii. Ale čo sa týka cien sú podľa mňa adekvátne, povedala by som, že aj lepšie oproti iným zubným ambulanciám, pretože som sa stretla už aj s drahšími zubármi. Myslím si, že cena zodpovedá kvalite. Pani doktorka je veľmi príjemná, svoju prácu odvádza naozaj precízne, nemala som s ňou žiadnu zlú skúsenosť. Sestričky taktiež príjemné, minule som prišla skôr a uvarili mi aj čaj, takže sa nemôžem sťažovať 🙂 Čo sa týka čakaní plus mínus vždy zoberú na čas, max. párminútové meškanie. Nestalo sa mi ešte, že by som čakala neprimerane dlho. V ambulancii je aj dentálna hygienička, takže všetko pod jednou strechou :D ešte ako veľké plus vnímam moderné, čisté priestory 🙂

stelaa
7. dec 2021

Ak by ste chceli vedieť konkrétne ceny, treba navštíviť ambulanciu, presne Vám neviem povedať. 🙂

janko123456789
12. jan 2024

Dobrý deň, ja mám takú skúsenosť, že vždy čakám min. hodinu kým ma zoberú. Ceny majú dosť vysoké tak ako všetci, ale treba si uvedomiť, že to niesu zubári, ale podnikatelia. Stačí sa pozrieť na finstat a každému je to jasné ako sa tu na Slovensku majú lekári zle, nehovoriac o tom že ten zisk už je len to čo nevedia "stopiť"😉 Nedá sa tam zaplatiť kartou, len hotovosť.