Logopedička v Žiline - p. Jagerčíková

pistenocka
8. mar 2021

Dobry den, chcela by som sa spytat,ci mate niektora skusenost s logopedickou Jagercikova. Syn ma 4 roky a oneskoreny vyvoj reci. Chcela by som sa poradiť s dobrou logopedickou a zachytila som pozitívne reakcie na vyssie spominanu pani logopedicku. Neviem vsak na nu najst ani telefonicky/mailovy kontakt. Ak by niekto mal kontakt, budem mu naozaj veľmi vdacna.
Pripadne kludne odppructe aj inu logopedicku zo Ziliny, s ktorou mate ozaj dobre skúsenosti.
Vopred dakujem vsetkym. 🙂

katkamel
9. mar 2021

Ahoj, ja mam na nu mobil 0904 933 278, pracuje na Stefanikove ulici 34 v Institute zdraveho vyvinu. Len neviem, ci vas vezme, ma toho vela. Drzim palce🙂

pistenocka
autor
9. mar 2021

@katkamel dakujem vam krasne,urcite to aspon skusim 🙂

ajvy66
9. mar 2021

My chodime ku pani logopedicke Janke Kissovej do centra vcasnej intervencie v Ziline.

pistenocka
autor
9. mar 2021

@ajvy66 a ako sa vam to tam zatial vidi? Chodite s podobnym problemom ako ma moj syn? ďakujem

dnes_rozpravam
16. mar 2021

Dobrý deň, som študentkou logopédie a mám za sebou všetky predmety týkajúce sa raného vývinu reči, narušení raného vývinu rečí a porúch súvisiacich s rečou, ktoré sa objavujú už v predškolskom či školskom veku. V momentálnej situácii ponúkam online hodiny (cez teams/skype/zoom/messenger) s deťmi. Či už máte logopéda a iba by ste chceli zintenzívniť terapie, ste na čakacej listine k logopédovi, alebo máte pocit, že s rečou vášho dieťaťa nie je všetko v poriadku, môžeme sa dohodnúť na spolupráci. Mám skúsenosti s prácou s deťmi predškolského i školského veku a verím, že aj v online priestore budeme vedieť zapracovať a zlepšiť komunikačné schopnosti vášho dieťaťa. Ak by ste mali záujem, kľudne sa mi ozvite a poskytnem vám bližšie informácie 🙂

zuzana86zuzu
15. apr 2021

@pistenocka ja chodím zo synom uz cca 3 roky na moyzesovu. Je tam škola ktorá má sídlo v jemniku. Zmenila sa nám logo lebo sla na materskú ale môžem povedať ze tam sú všetky logopedky výborne

lienka175
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dnes_rozpravam
6. máj 2021

@lienka175 Dobrý deň, asi celkom nerozumiem poskytnutiu telefónneho čísla, mali by ste záujem o terapie? Ozvem sa vám? 🙂

lienka175
6. máj 2021

@dnes_rozpravam prepáčte, to bol omyl