Kto mi preinštaluje notebook?

may555
7. sep 2022

Ahojte, viete poradit niekoho schopneho na preinstalovanie notebooku? respektive niekoho koho mate overeneho, ze sa rozumie do takychto veci, vie vycistit disk, nainstalovat zakladne programy po preinstalacii a pod. Za rozumnu cenu😉 vdaka ☺

martinenka886
7. sep 2022

@may555 Tak ak niekoho schopneho najdes, daj vediet, aj ja by som potrebovala 🙂 Nemam nikoho takeho, kto by sa do PC vyznal.

viestta
7. sep 2022

Chod na internáty zinskej univerzity, vycap na nástenku inzerát. Schopní chalani sa tam určite nájdu, o chvíľu im začína semester

michaela5619
7. sep 2022

@may555 ahoj ja mam veľmi šikovneho brata v tejto oblasti rozumie sa tomu. Ak chceš môžem ti poslat do IP kontakt

vlado818
7. sep 2022

Co je rozumna cena?

may555
autor
7. sep 2022

@michaela5619 ahoj, mozes dakujem😉

may555
autor
7. sep 2022

@vlado818 vobec nemam predstavu, treba si povedat a podla toho posudim ci to je pre mna ok🙂 potrebujem notebook "ozivit" je strasne pribrzdeny, cakam celu vecnost kym otvori subory, nacita stranku, budem ho potrebovat v plnej kondicii, mozno je zavireny, zahlteny nepotrebnymi subormi, neviem, uz to je jediny PC v celej domacnosti a dost zerie nervy..takze, je uz na uvazeni co s nim treba urobit, ja to kvalifikovane neposudim, mozno ani netreba preinstsalovanie, potrebujem len nech funguje ako ma..

vlado818
8. sep 2022

@may555 dam vam radu zdarma: co potrebujete si ulozte na disk( ak ho mate rozdeleny) ak nie tak externy disk podla velkosti. Ak mate legal win s cislom dajte preinstalovat cely pc a hotovo. Ked nie na internete si kupite len samotne seriove cislo, naposledy v akcii za 3.5€ som kupoval znamej.

km007
8. sep 2022

@may555 píšem vám IP

km007
8. sep 2022

@martinenka886 dovolila som si poslať kontakt do IP 🙂

miro1360
9. sep 2022

@may555 obyč preinštalovanie ti problém rýchlosti asi nevyrieši, preto požiadaj toho dotyčného (ak nájdeš) aby ti tam dal nový SSD disk namiesto klasického HDD ktorý tam bude, a väčšiu RAM-ku z bazaru (nie vždy sa dá ešte dať), investícia asi 100€ aj s robotou a máš to neporovnateľne rýchlejšie

karol_za
12. sep 2022

@may555 a prip. dalsi. Ak je to stale aktualne, ozvi sa. Urcite sa dohodneme 😉