Kde v Žiline a okolí kúpim/požičiam svadobné šaty?

23. júl 2024

Ahojte zeny, kde ste kupovali/poziciavali svadobne saty? Okres ZA a okolie...som zufala pretoze mam velkost 46 a potrebovala by som vediet nejake vami overene eshopy a podobne, pretoze moj budget je 200€ a nehladam nic extra princeznovske... Uz z toho asi zosaliem...v salonoch bud nemaju moju velkost alebo maju velmi premrstene ceny co i len za pozicanie, dakujem 🙂

mk1111111111
23. júl 2024

Pohladaj, ako Ti radili, cez bazar, fb, daj si tam obmedzenie na kilometre, do kolko si ochotna cestovat a skusat, alebo na fb svadobny salon, co vypredava, len tie uz potom zvacsa neberu spat, tak zasa len o vycestovani a skusani.

morusha
23. júl 2024

Ty si tu už písala však? Viem ti poslať link na salón s plus size kolekciou, šaty sa len predávajú, no ale musíš rátať s vyššou sumou (zas nie ale premrštenou)ako je tvoj budget. Celkovo väčšie šaty sa za 200 podľa mňa ani kúpiť nedajú, pokiaľ to nie je od nejakej nevesty, čo sa ich chce zbaviť.

vyrovnanaosoba
23. júl 2024

Skus pozrieť bonprix.

lentilka209
23. júl 2024

Bonprix

morusha
23. júl 2024

@vyrovnanaosoba Akože skúsiť môže, ale konkrétne tieto s tým nešťastným gombičkovým zapínaním vzadu neviem,neviem.Toto málokomu sadne, prípadne to bude veľmi vlniť, zvlášť pri väčších proporciách sú už dosť asymetrie.

vyrovnanaosoba
23. júl 2024

@morusha majú aj iné

morusha
23. júl 2024

@vyrovnanaosoba Všetky sú so zipsom alebo gombíkmi,čo plus size-kam nesedí, žiaľ so šnurovačkou žiadne. Ale skúsiť môže, do rozpočtu by sa vošla keby sadli. Ale myslím, že Bonprix zavrhla už v predošlej diskusii.

autor
24. júl 2024

@morusha dakujem za rady, este som tu nepisala donedavna som mala saty ale asi som ich kupovala moc skoro (11mesiacov vpred) a presne so zipsom a pribrala som hlavne do prs tak zhanam ine🩷 a dala by si mi prosim ten link na salon? Dakujem

morusha
24. júl 2024

Neviem či môžem tu, napíšeš mi správu?

autor
24. júl 2024

@morusha mas 🫶

zorkahorka
28. júl 2024

Chod do polska, mas to blízko