Kde sa dajú vyskúšať aktovky pre prváka?

cookie29
19. júl 2023

Ahojte,

prosim Vas kde v kamennom obchode sa daju pozriet ci vyskusat aktovky pre prvaka? Nemam nic konkretne zatial, chcela by som hlavne pozriet a nech skusi.
Dakujem a pekne prazdniny

martinka13
19. júl 2023

V Dafferi zvyknú mať rôzne aktovky

gejbrel
19. júl 2023

V dubni v sevte pripadne na stanici je obchod teda oproti železničnej vedľa obchodu ako je VŠZP

babulkomale
19. júl 2023

@cookie29 v kazdom dobrom papiernictve 🙂

cookie29
autor
19. júl 2023

@babulkomale vynikajuci napad a kde su tie dobre papiernictva? Uz 20rokov som odtial prec, takze ani nahodou netusim

babulkomale
19. júl 2023

@cookie29 prepac, nevsimla som si ze pises na stranku mesta Žilina 🙂 myslela som ze vseobecne obchody. Drzim palce nech najdete peknu tasku.

hablko2
19. júl 2023

@cookie29 my sme kúpili v Ševt v Mirage minulý týždeň, síce nie pre prváka, ale mali veľký výber a predavačka veľmi ochotná

simca06022011
19. júl 2023

v papiernictvach mavaju skolske tasky...

cookie29
autor
19. júl 2023

@hablko2 tam dole pri vchode z Hlinkovho? Tam som par rokov dozadu kupila malemu do skolky a boli sme spoko, ale mali tusim najma beckmann. Maju teraz lepsi vyber?

cookie29
autor
19. júl 2023

@babulkomale neva... zijem mimo SK a u nas dostat skolske aktovky klasicke, presne to co nechcem, lebo prilis siroke. Takze potrebujem kupit a vyskusat v kratkej dobe, co tam budeme na navsteve a fakt netusim, kde co je a moje dieta obchody z celeho srdca nenavidi.

hablko2
19. júl 2023

@cookie29 áno, tam. Prvácke mali najmä beckmann, ale aj iné. Priznám sa, že ja značky veľmi neriešim. Išlo mi o to, aby bol ľahký, vystužený, priestorný a dcére dobre sadol. Tak ja ani nvm akú značku sme kúpili, ale predavačka vravela, že pre prvákov majú veľký výber beckmann, preto si to pamätám…

luxus10
31. júl 2023

v auparku na poschodi titi papiernictvo, vyborna obsluha, aj tasiek bolo dost...

ninah1486
22. aug 2023
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

v každom papierníctve vieš určite vyskúšať školskú tašku, my sme tiež boli takto skúšať ale nakoniec som objednávala cez net zo stránky BAAGL

beahavala
23. aug 2023
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.

myslím, že každé papierníctvo bude mať aspoň pár školských tašiek na predajni

cookie29
autor
24. aug 2023

@beahavala väčšina ma topgal :(

Ale keby náhodou niekto potreboval, za mna super papiernictvo v Maxe na Solinkach. Celkom Dobry vyber tašiek, viac značiek aj novšie modely, škoda že som ho našla neskoro