Kde sa dá nafúkať balón héliom v Žiline?

cookie29
20. apr 2023

Dobry den,

viete mi povedat kde v Ziline by mi nafukali balon héliom prosim?
Vlani som na narodeniny nezohnala a syn bol smutny, tento rok som kupila a zoberiem so sebou, len ich potrebujem niekde nafukat.
Dakujem a pekny den

janka_lolo
20. apr 2023

@cookie29 balonikarstvo na bulvári, partyland Aupark ale v oboch skúsenosť, že čo sme si tam doniesli inde kúpené nám nezobrali museli sme u nich kúpiť

cookie29
autor
20. apr 2023

@janka_lolo problem je v tom, ze vlani som ich obehla a nemali cislove baloniky. Takze bohuzial nechcem riskovat.

janka_lolo
20. apr 2023

@cookie29 my sme tento rok chcel pre dcéru 25, kúpili sme si vo flore balóny, boli akurát v akcii s tým, že ich dáme nafukat buď v Auparku alebo na bulvári v oboch nás odmietli a povedali, že oni len tie čo predávajú môžu fúkať a tiež nemali hentie čísla len najmenšie mali a tie sme nechceli čiže sme boli bez

becy
24. apr 2023

@cookie29 balonikarstvo neodporúčam.. v Auparku už dávam fúkať a vydrží aj 3 týždne

becy
24. apr 2023

@janka_lolo to naozaj? Vždy kúpim číslo inde a nafukuje v Auparku,aj známi tak robia a nikdy nebol problém

janka_lolo
24. apr 2023

@becy ja som tam bola so synom a vyzeralo, že je tam brigádnicka aspoň čo syn hovoril, že vždy je taká odmerana tá predavačka ale tak dcéra si potom balóny pomocou slamky nafúkala

cookie29
autor
24. apr 2023

@janka_lolo hej lenze to narozdiel od helia nelieta :(

cookie29
autor
24. apr 2023

@becy vazne? Lebo uz som pozerala aj flasky s heliom, ale teda celkom pekna palka. Mne neva zaplatit za sluzbu, len aby sme mali

janka_lolo
24. apr 2023

@cookie29 to je jasné, že nelieta ale tak dcéra má 25 čiže ona sa uskromnila aj keď bola sklamaná, my sme tiež chceli normálne si zaplatiť za to nafúkanie ale nepochodili sme ale syn hovoril, že aj jeho kolegyňa tam nadávala na nejakú mladú predavačku čo jej odmietla tiež niečo s balkónmi spraviť aj keď bola ochotná normálne zaplatiť