Kamarátka na kočíkovanie Žilina

zuzanita91
5. máj 2019

Ahojte maminky 😉 hľadám maminku/ky na spoločné kočikovanie v Žiline. Mám 8 mesačnú dcérku. 🙂

dominika21111
5. máj 2019

a vy chodite aj do prace?

zuzanita91
autor
6. máj 2019

@dominika21111 Nie nechodim do prace som s malou na materskej. Ale nerozumiem vašej reakcii na moju diskusiu troška 🙂

zuzkasumkova
6. máj 2019

Dobrý deň a odkiaľ presne ste alebo kde chodíte kočíkovat? Ja mám 12 mesačnú dcérku a určite by som sa potešila akejkoľvek spoločnosti. 🙂

zuzanita91
autor
6. máj 2019

@zuzkasumkova My sme z Bôrika ale chodime na prechadzky do mesta aj solinky aj vlcince nie su problem a vy ste odkiaľ?

zuzkasumkova
6. máj 2019

My sme z Vlčiniec.. A ktoré časy chodíte kočíkovat? Mne malá spinkávat ešte dvakrát denne a to okolo pol desiatej a potom druhej.. Spinká asi hodinu.. Píšem to, lebo ona kočár veľmi nemusí a kočíkovat teda chodím iba keď spinká.

zuzanita91
autor
6. máj 2019

@zuzkasumkova a chodite sa kocikovat len na Vlky alebo aj ďalej? Rozumiem aj my sa niekedy v kočiku popučime 😁 Vonku chodime okolo 10-tej (ale aj ked by sme isli o pol desiatej myslim ze to zvladneme)🙂 a potom o 16-tej.

zuzkasumkova
6. máj 2019

Chodíme aj ďalej 🙂 kým malá spí, tak sa rada prejdem kdekoľvek.. Celkom rada som sa prechádzala po parku Ľudovíta Štúra a odtiaľ poza kurty ku Paľovej Búde.. My sme už o 16-tej hore a chodievame na ihrisko sa hrať, ale ráno by sme mohli kočíkovat spolu.

zuzanita91
autor
6. máj 2019

@zuzkasumkova tak sa môžme dohodnúť na nejakom dni a stretnúť sa niekde tak kľudne môžeš navrhnúť ja sa budem snažiť prispôsobiť sa 😉

zuzkasumkova
7. máj 2019

Zajtra a vo štvrtok mam ešte vybavovačky po doktoroch, ale v piatok by sme mohli, ak to vyhovuje aj vám. A stretnúť sa môžeme v parku Ľudovíta Štúra 9:30?

zuzanita91
autor
8. máj 2019

@zuzkasumkova jasne môže byť.... Pri soche môžme. Však ak by lialo alebo z nejakého dôvodu by sa nedalo prísť tak si tu dáme vedieť...😁

zuzkasumkova
9. máj 2019

Dobrý večer, musím to kočíkovanie na zajtra zrušiť. Malej idú zuby a práve mi dostala teplotu. ☹️ Mohli by sme to preložiť na budúci týždeň, to by už malo byť aj krajšie počasie.