Hľadám mamičku s +/- 2 r.dieťaťom na spoločné kočíkovani/ihrisko, najlepšie priame centrum Žiliny

filipe123
8. aug 2021

Ahojte ..Hľadám mamičku s 2 r.dieťaťom na spoločne kočíkovani/ihrisko najlepšie priame centrum Žiliny... mám 21 mesačného syna a hľadáme kamoša/ku na hranie -socializovanie.... som s ním väčšinou doma sama a ani nejak nikam nechodíme a už tu samotu prestávam zvládať, chyba kamoska na pokec a synovi kamoš/ ka na hru

fifina75
8. aug 2021

@filipe123 ahoj kde presne v centre bývaš?

filipe123
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikajojo
8. aug 2021

@filipe123 ahoj chcela som ti napísať ale nejde mi to. Kľudne sa ozvi. Malý má skoro 16m🙂

verosika
9. aug 2021

@filipe123 kludne dojdi na ihrisko,.co je za holidaykom. Je nas tu dost mamiciek, aj deticiek. Sice teraz aj dost prazdninujucich.

filipe123
autor
9. aug 2021

@verosika kde prosím ťa to presne je , bývame za Slovnaftkou v tej slepej ulici pri Slovene ... rada dôjdem

verosika
9. aug 2021

@filipe123 z kruhaca odbocis ku holiday inn a pred nim dolava do ulicky medzi bytovky. Tam by si to uz mohla vidiet, oproti druhemu domceku je ihrisko.
Da sa vlastne prejst aj cez prechod za slovnaftkou a okolo garazi a potom rovno po cesticke. Myslim, ze je to viditeľné ihrisko. 😉

filipe123
autor
9. aug 2021

@verosika dakujem , nikdy som tam nebola , nevedela som, že tam niečo také je a prechádzať som sa tam tiež nešla , myslela som že by to bolo akoby som niekomu po dvore chodila 😀, ....pridem omrknut teda

verosika
9. aug 2021

@filipe123 🙂🙂 ja tiez chodievam s detmi po vselijakych ihriskach, ved nikde nie je zakaz. Ak zacujem filipkove meno, tak sa prihovorim 🙂

mima18
10. aug 2021

@filipe123 ahoj, písala som ti správu 😉