Hľadám kamarátku, ktorá nedávno prišla o bábätko

28. máj 2024

Ahojte okolie Žiliny, Rajeckých Teplíc, PB. Je tu nejaká mamina, ktorá si zažila podobnú stratu? Ja som prišla o dieťa v 23. Tt. Mam ešte dvojročne dieťatko. Ak je tu niekto s podobným osudom, ozvite sa. Rada by som bola s niekým, kto si prešiel podobným príbehom. Keď aj raz od mesiaca ❤️

valentinaaa5985
28. máj 2024

Ahoj.... ja som prišla o svoje babo pred mesiacom presne 25.4. 2024 mi robili kyretaz.... bola som v 17.tom tyzdni

saska.j
28. máj 2024

Ja som prišla o bábo v 12tt ,15.5. mi robili kyretaz

valentinaaa5985
28. máj 2024

@saska.j babo malo 14t ked mu prestalo byť ❤️.... Po 32 dňoch som dnes dostala menzes... Po nej idem na prvu kontrolu na gynekologiu.... Dnes som tam bola doktor povedal čakať tri mesiace a potom sa môžeme snažiť

saska.j
28. máj 2024

@valentinaaa5985 môjmu vraj v 8tt týždni prestalo biť srdiečko :(. Zajtra idem na kontrolu

michaela329
28. máj 2024

Je tu skupina Mamičky anjelikov. Skús aj tam.

autor
28. máj 2024

@valentinaaa5985 Ahoj, to mi je veľmi ľúto :( ja som o bábätko prišla o deň neskôr :( 26.4.

autor
28. máj 2024

@saska.j je mi to veľmi ľúto, sucitim s tebou 😔

valentinaaa5985
28. máj 2024

@saska.j ja som isla na kontrolu dnes mala som termin aj som isla lebo prisli vysledky z hystoligie ale prisiel menzes tak sa mam ukazat o tyzden.... Vysledky ale nic neukazali preco sa to stalo.... No ale zmenila som lekara... K tomuto chodia vsetky zeny z rodiny... Tak teraz uz len nejako ubehne ten čas kym sa znova môžeme snažiť...... Prvykrat to vyslo na prvy raz tak dúfam že aj teraz to bude tak len zo šťastným koncom a zdravym babatkom.... Držím palce dievčatá

saska.j
28. máj 2024

@valentinaaa5985 ja idem tiež s výsledkami už ktoré tiež nič neukázali. Menzes čakám cca za 2 týždne. Tiež verím že sa to znova zadarí na prvú šupu, keďže som čítala že maternica je po kyrete ako nova.mám už dve detičky a nikdy sa nič také nestalo. Držím ti palce

valentinaaa5985
29. máj 2024

@saska.j tak ja počkám na ďalší menzes... Ja deti nemám... Mám 33 rokov... Túžba po dieťatku je veľká..... Hlavne nech sa nám zadarí.... A máme zdravé tehotenstvo az do konca