Genetické vyšetrenie páru - Žilinský kraj

majka16
2. sep 2024

Dobrý deň,
z CAR nás poslali na genetické vyšetrenie páru, kvôli opakujúcim sa včasným potratom. Viete nám z vlastných skúseností poradiť doktora/doktorku v Žilinskom kraji? Nebránime sa ani iným krajom ak nám odporučíte odborníkov.
Ďakujem veľmi pekne za Vaše odporúčania.

bykaterina
3. sep 2024

@majka16 hod si do google geneticka ambulncia, su v podstate v kazdom okresnom meste. Staci mat vymenny listok a zavolat si a objednat sa

majka16
autor
3. sep 2024

@bykaterina samozrejme to som urobila a aj našla doktorov. Skôr som myslela že sa niekto ozve s konkrétnym doktorom a skúsenosťou s ním. Či už pozitívnou alebo negatívnou. Nech vieme kde ísť či neísť. Každopádne vybrala som ambulanciu a objednala nás.

bykaterina
3. sep 2024

@majka16 je to úplne jedno. Všade to je rovnaké... Podľa vysledkov krvi sa stanoví zaver. Ono to nie je ako napríklad u chirurga že či tá dobré ohmata a pošle na sono a zhodnotí atď... Tu to funguje ako matematika. Krv ukáže kde je problém a ani základe toho uvidia. Ale pozor nikde nemusí byť problém v genetike páru. Ale môže byť v embryach, hematologii, Repro imunológii. A to z genetiky páru nezistia