Funguje v Žiline očná pohotovosť?

kati24
24. júl 2023

Ahojte. Vysetria ma niekde v za v nemocnici akutne na oci? Popripade funguje od nejakej hodiny ocna pohotovost? Dakujem.

matullienka
24. júl 2023

@kati24 k obvodnému lekárovi treba ísť o takejto hodine sa ukázať a vypíše výmenný lístok na očné ak je to akútne mal by ťa nejaký vziať normálne na ambulancii. Inak pohotovosť je tuším od 16:00. Ale tie, budeš potrebovať lístok z pohotovosti a potom na očnú

kati24
autor
24. júl 2023

@matullienka no moj sukromny ocny aj obvodny maju dovolenky.aj na pohotovost co je od 16:00 treba vymenny listok.?? ..lebo ja mam male babo a musim cakat kym pride partner z prace a to bude az vecer,preto ze by som na pohotovost sla vecer.nejako sa mi posledny tyzden pohorsili oci

noni99
24. júl 2023

@kati24 budeš sa najskôr hlásiť na pohotovosti na urgentne kde ta pozrú a poslu na ocne.

matullienka
24. júl 2023

@kati24 áno aj tam potrebuješ lístok

lekno
28. júl 2023

@matullienka prečo by mala na pohotovosť potrebovať výmenný lístok?
@kati24 (ak si teda ešte nebola) normálne choď na pohotovosť, vyšetria ťa. Ja som tak bola minulý rok. Dole na zvonček pri vchode zazvoníš, ozve sa ti sestrička z oddelenia a povieš jej o čo ide. Keď bude lekár môcť, nebude práve pri pacientovi alebo mať akútnu operáciu, príde dole. Väčšinou sa čaká, ale nečudujem sa im, pretože na celé oddelenie, aj pohotovosť je jedna sestrička a jeden doktor.

lekno
28. júl 2023

A treba si pripraviť 10€.

matullienka
28. júl 2023

@lekno nás vrátili na pohotovosť a potom až na očnú