Doučovanie angličtiny - Žilina

siska1313
18. jan 2022

Ahojte, maminky zo Žiliny. Neviete mi poradiť nejakú slečnu, ktorá by doučovala moju dcérku anglický jazyk? Mám skôr záujem o doučovanie typu, že by chodila k nám domov, ak by chcela, aj by sme pre ňu išli, aj ju zaviezli domov. Dcérka je druháčka na základnej škole a trošku začína mať problémy s angličtinou. Manžel anglicky nehovorí, ja len toľko, koľko si pamätám zo školy. Nerada by som ju niečo naučila zle, potom sa to ťažko odúča. Vedeli by ste mi poradiť niekoho s dobrými referenciami?
Veľmi pekne ďakujem.

desore
18. jan 2022

@siska1313 V druhej triede sa este nic neucia, cisla, farby, zopar viet. Vlastne cely prvy stupen je o nicom. To, co pocuje v skole jej musi stacit, lebo dookolo hovoria to iste. Nech sa uci pisat slovicka.

kittykat22
18. jan 2022

@siska1313 problem s anglictinou v 2 triede na ZS? Ako si na to prisla?

nikam
18. jan 2022

Náš syn má online hodiny anglictiny, jeden ucitel na jedno dieta, co je skvele. Zo zaciatku mal pol hodinku, teraz uz 45 minut, ucitela si mozes vybrat, najdes aj Slovakov, aj natives. Popozeraj https://preply.com/en/?pref=MzA4MTI3Nw==

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
desore
18. jan 2022

@cocolino234 Mam statnicu C1, vysoka skola vystudovana v zahranici - v anglictine, denne pracujem s jazykom.
Od tretieho rocnika budu deti znamkovane z pisanej formy. Ocakavat pokroky z 1 hodiny anglictiny - sukromnej, je nezmysel.
Mna skor zarazila ta forma, slecna, pride k nam domov, pojdeme ju zobrat na aute. Kvalitny ucitel urcite nebude stracat pol hodinu tym, ze pojde oducit 45-60 min. To by musel mat zaplatene. To z tohto prispevku nie je jasne. Skor hlada nejaku studentku, ktora to bude ochotna robit.

siska1313
autor
18. jan 2022

@desore preboha, samozrejme, že by sme jej za to platili, zasa mám pocit sú tu odpovede, na ktoré som sa nepýtala. Hladám nejaké dievča, ktoré by si rado privyrobilo tým, že by moju doučovalo angličtinu. Má problém aj s výslovnosťou, čo jej veľmi pomôcť neviem, keďže anglicky doma nevieme. Tak mi hlavne nehovorte, že to nepotrebuje. Ďakujem.

siska1313
autor
18. jan 2022

@cocolino234 Ďakujem, jediná normálna odpoveď 🙂

siska1313
autor
18. jan 2022

@nikam ďakujem, pozriem

jannali
18. jan 2022

@siska1313 neskúsili by ste jazykovú skolu? Syn chodí do mesta, už tretí školský rok, teraz je prvák aké popredu od ostatných. Jemu toto veľmi pomáha. V čase korony to mali online, zajtra ide opäť do mesta na hodinu. I to je možno riešenie.

eva233
18. jan 2022

Zdravím som učiteľka angličtiny na MD, ak by ste mali záujem určite by sme dohodli na nejakom doučovaní 😉 napíšte mi IP

desore
18. jan 2022

@siska1313 To som napisala??? Skor si daj dceru vysetrit psychologicke na dyslexiu, pani urazliva.

siska1313
autor
18. jan 2022

@desore vysetrit sa daj tak ty. Treba odpovedat na dopytovane,ine ma nezaujimalo. Hlavne,ze vysoka skola,statnica a nezvladne odpoved na jednoduchu otazku. Dakujem za prispevok,sice zbytocny,ale zrejme mas zo seba lepsi pocit. Pekny vecer.

desore
18. jan 2022

@siska1313 Ja ti naozaj radim v dobrom. Neexistuje, aby druhacka mala zlu vyslovnost, ved 45 minut omielaju 10 sloviciek, 2x tyzdenne. Btw staci zadat na youtube English colours, words, number a po hodine pozerania/pocuvania to bude doma vsetci ovladat.

desore
18. jan 2022

*budu vsetci ovladat.

mirec1245
25. jan 2022

Som učiteľka angličtiny na základnej škole. Ak máte záujem píšte správu

didi919
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kulikula11
1. dec 2022

@mirec1245 dobrý deň, píšem ohľadne anj doučovania. Je to ešte aktuálne?ak áno, odkiaľ ste?hľadáme v okoli Vlcince

kulikula11
1. dec 2022

@eva233 dobrý deň, ešte aktuálne? odkiaľ ste?