Detský urológ okolí Žiliny

michaella567
13. feb 2022

Dobrý deň, prosím Vás neviem mi niekto doporučiť dobrého, detského urológa v blízkosti Žiliny. Ďakujem.

katustek12
3. mar 2022

@michaella567 my sme boli v Klinika zdravia pri Maxe, zákrok rýchly, len sme si to cele platili

michaella567
autor
3. mar 2022

@katustek12 ďakujem veľmi pekne, už som ho pozerala len som nevedela, či berú aj deti a mali ste prosím Vás tiež problém s predkožkou?

katustek12
4. mar 2022

@michaella567 áno určite berú deti, my sme v tom čase mali 2,5 roka
Áno presne ten problém s predkožkou, oni to vlastne za pomocí nejakého prístroja odlepí, cele to trvalo asi minútku
Len potom sa treba pripraviť nato, ze to pripuchne, náš malý cikal 3 dni iba do teplej vody

michaella567
autor
4. mar 2022

@katustek12 ďakujem pekne za pomoc, hneď sa objednáme

beuska33
3. aug 2023

@katustek12 dobrý deň, a bolelo ho to? Bolo ste už odplienkovany ? Aký bol potom priebeh liečenia/hojenia? Mal nejakú jazvu? Prípadne traumu? Dakujem za odpoveď

michaella567
autor
6. aug 2023

@beuska33 Dobrý deň, odplienkovaný bol, asi týždeň sa bal cikať tak, že to držal, ale keď už nemohol, tak pustil a strašne plakal. Jazva žiadna, pekne mu to stiahol pán doktor a ako mi povedal tak som postupovala. Dlhšiu dobu nám trvalo aby som sa ho mohla chytiť bez stresu a kriku, ale teraz už je ok a on sám mi pripomenie, keď pozabudnem ,,mama pindika natiahnuť " 🙂.

katustek12
7. aug 2023

@michaella567 mali ste ho dávať cikat do vane do teplej vody, vtedy by ho cikanie nebolelo

beuska33
10. aug 2023

@katustek12 tak to nie je vždy možné..niekedy ste vonku a je to náročnejšie. A vy ste mali aký priebeh? Koľko to stalo na úhradu? Máme termín len zisťujem skúsenosti mamičiek a rady ako to malý čo najlepšie znesie.. ďakujem

gabriella1210
27. máj 2024

@katustek12 dobrý deň a koľko ste za to prosím platili ? Tiež mame rovnaký problém.

katustek12
27. máj 2024