Detská stomatológia - Žilinský/Trenčiansky kraj

evi5888
18. jan 2022

Ahojte,
Vedeli by ste mi poradiť detskú stomatológiu v Žilinskom alebo Trenčianskom kraji, kde vedia dieťatko pred zákrokom ukľudniť alebo teda ponúkajú aj možnosť anestézie v prípadne žiadnej spolupráce zo strany dieťaťa?
Blanc dental studio v Žiline už som riešila, máme aj termín, ale až o 3m ( vstupné vysetrenie len) a teda zatiaľ ten kaz riadne pokroči🥺. Chcem poobvolavat či by nám nevedeli dať niekde aj skorší termin. Naša zubárka povedala, že vŕtanie už je nevyhnutné 😥
Syn (4r) sa strašne boji a nechce riadne ani ústa otvoriť 🤷🏼‍♀️
Každému za radu ďakujem 💗🍀🤞

kaktaone
18. jan 2022

@evi5888 Ahoj, skús Úsmev s.r.o. Považská Bystrica 042/432 55 28 tam by mali brať deti

jani321
18. jan 2022

@evi5888 PB úsmev. Robia aj v anestézii aj sedaciu metodu. Ja som bola s 3 ročnou na plombovanie aj trhanie zubku. Nám stačila sedacia metóda (oblbovaci roztok).

ivka151092
18. jan 2022

@evi5888 skúste sa opýtať v Dentome

katulinka222
27. feb 2022

@jani321 dobry vecer. Prosim Vas ten roztok sa vypije? A davali aj injekciu. Moja 6 rocna
ma na trhanie 2 mliecne malinmo sa kyvu ala pred nimi uz ma narastene trvale. Dost mam strach aj ja tak zistujem ako to robia a hlavne ku komu ist. Dakujem za kazdu radu

jani321
28. feb 2022

@katulinka222 myslim, že tie mliečne zúbky by mali sami vypadnúť, trvalé by ich mali vytlačiť.
Áno, ten roztok sa len vypije na lačno, asi tak za 20 min. začne pôsobiť. Dieťa je ako omamené/opité. Potom dajú injekciu a vytrhnú.