Detská pohotovoat v Žiline

zabka2019
8. apr 2023

Ahojte. Dcérka sa mi dnes zobudila so zalepenymi ocami a zeleným soplom. Neviete ci mi môžu na pohotovosti predpísať pamycon aj len ked tam zavolám?

jullianna24
8. apr 2023

@zabka2019 urcite nie, budu chciet dieta vidiet -velakrat tak riesim,ze najskor zavolam a potom pridem osobne

aknamorka22
8. apr 2023

@zabka2019 pochybujem, ze ti predpisu antibiotiká len na základe telefonátu. Ja ked tak išla by som tam hneď teraz ráno. Ale moje deti mávajú často zapálené oči a sople a vždy nám zatiaľ stačil ocuflash. Samozrejme pokiaľ nebola pridruzena aj teplota 🙂

zabka2019
autor
8. apr 2023

@aknamorka22
@jullianna24 ďakujem baby. Tak radaek tovno skočíme. A neviete ci sa ešte testuje na covid?

danusskaaa
8. apr 2023

@zabka2019 nepredpišú - osobná skúsenosť... musíš prísť s dieťaťom a bohužiaľ veľmi záleží aj na tom na koho natrafiš. Ja som pytala pamycon (keďže jediný synovi zaberá) a pani dr. usúdila, že netreba. Za 24 hodín sme tam boli zas a uz bolo treba okrem pamyconu aj atb a podobne. 😒 snažila som sa jej vysvetliť, že fakt ten pamycon potrebujeme, poznám si dieťa, naša dr. na ňom skúšala aj iné lieky, nič nezabralo. A ak sa mu liečba nedá hneď prerastie mu to do takej choroby, že mesiac sa lieči... držím papce, nech je to rýchlo OK, tiež bojujeme už týždeň s kašľom a soplom