Detská ortopedická ambulancia MUDr. M. Hartel, MUDr. T. Blaško

aninka2785
5. jan 2024

Dobrý deň chcem sa opýtať máte niekto skúsenosti s týmto lekárom neviem ktorý tam zrovna bude keď máme termín ale nejaké skúsenosti by potešili mám ísť zo synom a čím mám čakať aj nejakú pomoc alebo žiadna sláva. Ďakujem

kvevka
5. jan 2024

neviem sice prečo takéto negaatívne nastavenie,ale ak bude na ambulancii Mudr.Hartel,tak to môžete brať ako velké šťastie,že ste ho zastihli,pretože prevažne je na operačke a je skvelý odborník nie len ako lekár ale aj svojim prístupom..na tejto ambulancii sa striedaju podla rozpisu aj ostatní lekári z oddelenia zaleži,ktorý deň,tam mate termín...piatky robi Mudr.Blaško to je mladý lekár,ktorý ešte nemá tolko skusenosti ale je v pohode...samozrejme pišem z vlastných skusenosti

zuzkavladko
5. jan 2024

@aninka2785 Dr. Hartel je skvely odbornik. Pred dvoma rokmi operoval synovi bedrovy klb, operacia dopadla na jednotku a dnes syn beha ako srnka😁 Nemala som voci nemu absolutne ziadne vyhrady. K detom sa sprava milo, rodicom trpezlivo odpoveda na vsetky otazky. Takze za nas super odbornik.

aninka2785
autor
5. jan 2024

@zuzkavladko super lebo syn mal ako 3r. nejaké problémy a teraz znova a u nás problém dosť termín až za 3 mes. Čo neprichádza do úvahy tak som našla termín ale žiadne recenzie tak super som rada ďakujem

aninka2785
autor
5. jan 2024

@kvevka poviem tak u nás bohužiaľ v minulosti veľmi zle skúsenosti s ortopéd i nás boli sme potom v Žiline ale boli tam inú lekári s ktorým som bola spokojná a teaz máme termín na stredu a sú tam napísaný títo dva lekári a nič som nešla o nich okrem toho že sú operátori tak preto sa pýtam
Tak som rada že len dobre správy

luciazahornadska
7. jan 2024

V tejto ortopedickej ambulancii sa striedajú viacerí lekári. Záleží od toho, na koho natrafíte... Dr. Hartel je skvelý, to uznávam. Bohužiaľ s ostatnými doktormi mám veľmi negatívnu skúsenosť - radšej sa tejto ambulancii vyhýbam. ;)