Detská neurológia v Žiline

lillylea
2. máj 2022

Dobry den potrebujem poradit ci neviete o dobrej a milej k detom neurológickej ambulancii.
Potrebujem co bere novych pacientov.
Volam pani Orvanovej ale tam sa neda dovolat. Za kazdu radu budem vdacna. Dakujem

dadustek8
2. máj 2022

@lillylea skúsila by som ešte dr.Alena Nemcova neviem síce či berie nových pacientov ale je dobrá 😊 ja ju mam synovi ako pediatricku 🙂

lillylea
autor
2. máj 2022

@dadustek8 dakujem skusim

maj_mik
2. máj 2022

@dadustek8 neberie, aj my ju máme ako pediatričku a kecali sme a spomenula že neberie, že má toho veľmi veľa

snehulak77
2. máj 2022

My máme Orvanovu. Nejaká milá nie je, ale tak to mi nevadí, hlavne je, že mi seriózne odpovie, čo potrebujem vedieť a nestrapnuje ma ani nemá blbé komentáre. Príde mi dobrá. Ale to ukáže až čas, či niečo nezanedbala, malý bude mať rok, zatiaľ vyzerá, že vie co robí. Ale zase malý nemá nejaké záväzné diagnózy, iba hypotoniu a kontroluje ho.

lillylea
autor
2. máj 2022

@snehulak77 a prosim vas tej som.skusala volat nevies o kolkej volat na objednanie.
No tiez mi ide o to co sme mali.predtym nic nepovedala len lieky zvysovala a ziadna diagnoza ani nic. A neviete ci tam ma aj Ekg?

lillylea
autor
2. máj 2022

@maj_mik dakujem tak tu pani dr si skrtam zo zoznamu. Ani v Lip. Mikuláši neberu

snehulak77
2. máj 2022

@lillylea no to neviem kedy. Ale ja som sa myslím do volala normálne, nepamätám si, že by bol problém. Môžeš aj osobne zájsť, je to v takom rodinnom dome

snehulak77
2. máj 2022

@lillylea neviem, či má EEG ani ostatné. Malému robila sono, to tam ma, ostatné som si pravdu povediac vôbec nevšimla.

lillylea
autor
2. máj 2022

@snehulak77 dakujem ja som dnes od 12-15 volala a nikto nic nedvihal...
A na internete som videla ze je to oproti Vuc. No idem zajtra skusat. A zajst to je trosku problem uz nebyvam v Za tak dufam ze nas zoberie.

dadustek8
2. máj 2022

@maj_mik aha nevedela som viem ze ma toho dosť ale tak chcela som ze môže aspoň skúsiť zavolať 😉

lillylea
autor
2. máj 2022

@dadustek8 tak verim ze maju vela detskych je strasne malo neurologou

zuzuula
11. jún 2022

@lillylea prosím vás pochodili ste ? Ja potrebujem tiež pre syna a týždeň volaj aj 10x denne jednej aj druhej a neberie telefón nikto či ísť osobne objednať či ako postúpovat ďakujem

maj_mik
13. jún 2022

@zuzuula dr. Nemcová dvíha telefóny len v čase medzi 7:00-8:00… Boli sme na to upozornení keď sme volali 08:05 😂🤷🏼‍♀️ A ak nedvíhajú alebo sú obsadení ale volate v tomto čase, tak zavolajú späť

zuzuula
13. jún 2022

@maj_mik dnes som sa dovolala po týždni ďakujem