Detská alergológia

lillylea
18. nov 2020

Dobry den chcem sa spytat viete odporučiť dobru, dobreho alergologa pre dieta 3 rocne co ma strach z dr a aj odberov a aj z ihiel. Dakujem za kazdu radu

alzbetka71
18. nov 2020

v žiline je dr. Lučaník dobrý doktor, ale sestrička taká ráznejšia, nebabre sa s tým, môj 9 ročný tam tiež vystrájal, ona ani okom nemrkla, čo netvrdím, že je zlé, mne to vyhovovalo, lebo čím viac rečí okolo toho tak potom je to ešte horšie, potom ešte dr.hrbánová, neviem akú má sestričku, lebo tie testy robia asi vždy sestričky,

lillylea
autor
18. nov 2020

@alzbetka71 dakujem pekne posuniem to dalej to je pre znamu nech si to obvola ak tak. Dakujem

kikanik
19. nov 2020

@lillylea môžete mi prosím potom napísat ako známa dopadla? Ja potrebujem ísť tiež s 3 ročným ale ani si to neviem predstaviť, že vydrží to pichanie 😟

lillylea
autor
19. nov 2020

@kikanik dam vam vediet ked to obsolvuju. Ona so toho tiež velmi boji a mozem vediet ku komu pojdete aj vy? Dakujem ak. Je to niekto iny este posuniem kontakt

kikanik
19. nov 2020

@lillylea praveze este nemam ziadneho doktora pretoze byvame v KNM a tu je doktorka ale berie deti az od 6 rokov.

alzbetka71
19. nov 2020

Tie testy to nie je pichanie, oni nakvapkaju ten alergén a potom to trochu iba akoby poskrabu, to ani necíti, len potom musí vydržať a môže to stipat, svrbiet. Ale zas oni vedia čo majú robiť a ako to majú robiť, možno tak malým deťom to majú inak vymyslené. A myslím že v Žiline sú iba títo dvaja lekári. A čo som čítala vraj v Bojniciach je nejaký alergolog čo si ho chvália

lillylea
autor
20. nov 2020

@alzbetka71 dakujem pekne... Odkazala som.. Ste velmi mile