Čo všetko si mám zbaliť do pôrodnice v Žiline?

sisa232
6. nov 2023

Dobrý deň chcela by som sa spýtať čo všetko si mám ja a bábätku zbaliť do nemocnice v Žiline plus sa chcem spýtať na ich cenník aktuálny koľko stojí prepichnutie uší bábätka, epidural....... ďakujem za odpoveď

4stanka4
6. nov 2023

@sisa232 riad sa zoznamom co majú na stránke, ja som využila všetko čo mali písané. Za prepichnutie usi je dobrovoľný poplatok (dava sa 10€- teda toľko mi povedali sestričky v r. 2020) Daj sa do skupiny pôrodnica Žilina 🙂

sisa232
autor
6. nov 2023

@4stanka4 ďakujem

matullienka
6. nov 2023

@sisa232 ja som si pribalila na pôrodnú sálu aj hroznový cukor a fľašu minerálky, ak bude pôrod trvať dlhšie tak ten cukor ocenis

ekira1
6. nov 2023

@matullienka presne i ja, fľaša minerálky a hroznový cukor. Ten som ocenila po pôrode, ráno som bola neskutočne hladná a myslela som, že nedožijem do raňajok 🫣 bábätku len nohavičky na široké balenie, krém na zadok a plienky. Veci na odchod stačí v deň odchodu, zbytočné sa s tým ťahať a potom to zavadzia.

alzbetka2204
7. nov 2023

Hroznovy cukor maju uz aj na porodnej sale 🙂 ale inak ten ich zoznam je fajn, akurat treba nejaku tasku si zobrat so sebou, do ktorej sa zbalis z izby uz na porodny sal na Uterak, podlozky, vlozky atd.

alex5896
11. nov 2023

Baby a prepichnu uska v nemocnici?

mtn112233
17. nov 2023

@sisa232 toto maju na nástenke v pôrodnici, nič viac som tam nepotrebovala