Cisarský rez - Žilina

ivusinecka026
1. jan 2022

Dobré ráno
Prosím Vaa rodili teraz nejaké mamičky s vysokým tlakom v Žiline prirodzene alebo lekári zvolili cisárský rez. Doktor mi zatiaľ nepovedal ako budem rodiť.A môže byt ak otecko pri mamičke na sále keď naplánujú cisársky rez.
Ďakujem za skóre odpovede

vanda323
1. jan 2022

@ivusinecka026 Ahoj, ja by som ak Boh dá mala rodiť cisárskym rezom, pokiaľ však viem otecko pri cisare na sále byť nemôže.

luci_ba
1. jan 2022

@ivusinecka026 my sme mali sekciu v celkovej a nemohol tam byť. Úprimne, je to velka brušná operacia, som rada že tam nebol.

miriz
1. jan 2022

@ivusinecka026 Ja som mala včera sekciu, ale neplánovanú, hneď som sa pýtala, či muž môže byť pri mne, ale nemohol. Ale dovolili mu počkať na chodbe a malého mu ukázali 🙂

evkablond
1. jan 2022

@ivusinecka026 nesmie byt pri sekcii. Je to ako byt pri klasickej operacii.

vanda323
1. jan 2022

@miriz Ahoj. Ako to prebiehalo? Je to veľký stres?

miriz
2. jan 2022

@vanda323 samotná sekcia pre mňa stresujúca nebola, mala som spinál, nie celkovú, a na sále bola veľmi dobrá nálada 🙈 horšie je to potom

vanda323
2. jan 2022

@miriz A nemala si stres pred spinalom? Či dávajú niečo na ukludnenie?

vanda323
2. jan 2022

@miriz A potom ideš ja JIS či ako to je?

miriz
2. jan 2022

@vanda323 tak to bolo u mňa take rýchle, o jedenástej som ešte nevedela, že rodím, potom až po vyšetrení zospodu dr videla, že už som dosť otvorená, po dvanástej mi povedali, že sa rozhodli pre sekciu, o pol druhej ma už viezli na sálu. Takže ja som menežovala mamu a muža, aby mi priniesli veci, a aby mal kto byť so starším synom, auto som ešte bola preparkovať z plateného parkoviska do areálu nemocnice 🤦🏻‍♀️😀, tak som mala čas akurát sa snažiť nejako spracovať, že to nebude prirodzene. A spinál som chcela určite, lebo som chcela byť pri tom a hneď aj vidieť malého, aj mi ho skúsili priložiť, lebo som ich požiadala, ale neprisal sa. Muž ma pomáhal odviezť na jis, takze hej potom na jis a na druhý deň na izbu už.

miriz
2. jan 2022

@vanda323 na ukľudnenie mi nič nedali, ale ani som nepotrebovala, pichli spinálku a potom mi do žili pustili niečo, čo anestéziológ nazval biele víno 😀 a to mi bolo veľmi fajn

vanda323
2. jan 2022

@miriz Ďakujem za opis 👍
Niečo čo lekár nazval biele víno asi bola naladovka však