Chodíte s dieťaťom na plaváreň?

beatrice1111
14. feb 2024

Ahojte je tu nejaká mamička čo chodí s dieťaťom na plaváreň ? 🙂

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slavomira236
15. feb 2024

@beatrice1111 na baby plavanie sme nechodili. Dcerka 6chodi na plavanie na kurz od septembra kazdu sobotu nedelu. Syn tiez chodil na kurz individualny. V lete . Teraz chodi plavat do klubu. Ale nie sutazne. Kedze zacinL neskoro ako 9rocny. Skor pre pohyb. Kedze sport velmi nemusi. Jedina plavanie ma rad.

beatrice1111
autor
15. feb 2024

Dcéra ma 2 🙂 a tieto baby kurzy sú všetky obsadené a plne tak som rozmýšľala či by sme nemohli ísť už aspoň normálne na plaváreň

biglovemom
15. feb 2024

S detmi chodime od mala na plavarne a kupalisko.ci je leto ci je zima.

beatrice1111
autor
16. feb 2024

@biglovemom ďakujem ☺️ tak je to asi v pohode

biglovemom
16. feb 2024

@beatrice1111 urcite ano👌🏻👌🏻

biglovemom
16. feb 2024

Ja som si vsimla z inych tem a prispevkov ,ze na svk je pomaly trestny cin chodit s malymi detickami na plavarne a kupaliska.🤣🤣🤣🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

U nas v at sa chodi takmer od narodenia 😅😅

siska53
16. feb 2024

@beatrice1111 na beznu plavaren by som s tak malym dietatom nesla.. raz sme boli v hotelovom wellnese a maly, vtedy 2,5 rocny schytal bakteriu, mal atb kvoli mocovym cestam. Radsej by som sledovala kurzy plavania pre deti a pockala si a zatial nasla babycvicenie alebo nieco take..

beatrice1111
autor
16. feb 2024

@biglovemom veď práve pre toto sa to pytam 🤣🤣
@siska53 ja chodim bezne s malou na wellness a všetko v poriadku, ako jasne, môže sa stat. Len plaváreň sme ešte neskúsili. Najlepšie je aj tak more len na to si ešte počkáme 😀

biglovemom
16. feb 2024

@beatrice1111 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Tak vies ,ako clovek schyti viry a bakterie v potravinach tak moze aj na kupku.
Mne raz malo dieta 1x zapal spojoviek s kupka inak nikdy nic🤷🏼‍♀️ a je to len zdraviu prospesne.
Tak ako v zime🤣 vonkajsi bazen decka pol telom vonku sa hrabali za snehom😂😂😂