Bergdoktor - moderná očná klinika v Žiline

slnecnica777
16. apr 2024

Bol niekto v tejto očnej klinike,? Aké máte skúsenosti? Aká je doba čakania? Čítala som, že nemajú zmluvy s poisťovňami. Ak tam niekto už bol na vyšetrení. Platili ste veľa a je potrebny aj výmenný lístok?

bubbiik
16. apr 2024

@slnecnica777 švagriná bola a nebola veru spokojná nechala tam 95€ za vstupné vyšetrenie, trvalo to asi 30 minút a bola vybavená, neriešili jej príčiny, ktoré ju aj tak o dva dni po vyšetrení na pohotovosť dohnali kde krútili hlavou ako to mohli zanedbať jej očný tlak, ktorý jej tam ani nezmerali čiže asi tak, oco chodí k súkromníčke pravidelne za každú návštevu platí 80€ a tiež ako nie je spokojný a každé 3 mesiace chodí a vždy to isté ani okuliare silnejšie mu nedá aj keď vidí, že ich potrebuje, v optike si dal premerať zrak a už o dve dioptrie silnejšie potreboval na obe oči a doktorka neriešila

grace55
16. apr 2024

@slnecnica777 Ja mám dobré skúsenosti. Dcéru vyšetrili dôkladne, majú tam najnovšiu techniku, celé to trvalo viac ako hodinu a očný tlak jej zmerali... Vstupné stálo vyše 90 EUR a každé ďalšie tuším 20, výmenný lístok sme nepotrebovali.

slnecnica777
autor
16. apr 2024

@bubbiik v cenníku píšu 70 eur vstupné vyšetrenie a dĺžka vyšetrenia 90 minút. Neviete kedy tam bola švagriná?

bubbiik
16. apr 2024

@slnecnica777 v marci tohto roku bola, a teda spokojná nebola, ako vravím dva dni na to skončila na pohotovosti a platila 95€ lebo za použitý materiál, rozkvapkávanie oči a neviem čo ešte spomínala a teda 90 minút tam vôbec nebola čo sa tiež rozčuľovala, jej vyhovovalo, že je možné sa objednať aj na poobede a nie iba doobeda objednávajú na čas, keďže majú malé dieťa a nechcela ho so sebou nosiť tak musela sa tak objednať aby bol už brat doma s malým

slnecnica777
autor
16. apr 2024

@bubbiik a aký mala problém ak sa smiem spýtať. Ja mám od soboty rozmazané videnie a pocity tmy v očiach.

bubbiik
16. apr 2024

@slnecnica777 presne neviem, ale cítila strašný tlak v očiach a hlave aj bolesť, a bola aj na neurológií aj u obvodného a tam bolo všetko v poriadku, tak ju poslali aj k očnému a teda šla k tomuto, avšak jej povedali, že to nič nie je a že si to namýšľa, ale keďže sa to nezlepšovalo tak 2 dni na to sa rozhodla ísť večer na pohotovosť keďže sa to nezlepšovalo a tam zistili, že ma vysoký očný tlak, tam jej dali myslím nejaké lieky a bola tam potom na kontrolu aj a teda sa jej to upravilo

bubbiik
16. apr 2024

@slnecnica777 toto sa aj mne stáva a mne moja očná dr. povedala, že to je zo zmeny tlaku ale teda mne dr. robila rôzne vyšetrenia a mne na to zaberá magnézium a úplne vypnúť a zavrieť oči ale tak ja od malička chodím k očnej, ale s týmto by som možno aj na očnú pohotovosť zašla, síce zaplatíš 10€ ale urobia ti vyšetrenia rôzne

slnecnica777
autor
16. apr 2024

@bubbiik aj ja som mala 2 dní bolesti hlavy až na zvracanie, ale to je divné, že jej očný tlak nezmerali, keď to v cene vyšetrenia zahrnuté majú.

bubbiik
16. apr 2024

@slnecnica777 ako možno záleží od dr. fakt neviem, ale ako pýtala som sa suseda on tam bol tiež lebo jeho dr. šla do dôchodku a že nie je príliš spokojný ale nikto ho nechce zobrať tak povedal, že uvidí či ostane alebo bude ďalej hľadať keďže musí aj pre deti hľadať keďže boli u jednej dr., ako ja nedám dopustiť na svoju doktorku, mama kedysi povedala, že k lepšej nás ani nemohli poslať keď som bola ešte dieťa

slnecnica777
autor
16. apr 2024

@bubbiik moja odišla robiť do CZ a teraz tam nikto nerobí. Tak hľadám kde by som išla, lebo teraz je to celkovo otras, aby ma niekde zobrali. Problém je aj neurológa zohnať. Z MT mi jeden odpísal, že má zoberie, ale až v decembri za 100 € jednorazový poplatok. Ako otras zdravotníctvo. Na googli má Bergdoktor asi najlepšie recenzie, asi fakt záleží od dr.

bubbiik
16. apr 2024

@slnecnica777 áno to je hrozné s lekármi, viem ako brat mali pre malého problém zohnať kožnú lekárku, keďže v ZA ich nikto zobrať nechcel a do PB sa v tom čase dovolať nemohli tak museli ísť vtedy s 5 mesačným o 5 ráno ku kožnej aby dostali číslo vôbec, keďže ku nám nechceli ísť, ja rovnako nájsť dobrého kardiológa bolo umenie ale chvalabohu sa podarilo, oco keby mohol tak ide od súkromnej očnej preč ale zatiaľ ho mamina dr. v Medisave nechce zobrať, že ma plno tak uvidí či ho zoberie

bublinka28
16. apr 2024

Ja teda môžem len odporučiť, síce som vstupné vyšetrenie vyhrala ale všetko dôkladne vysetrene,zmerane,doktor príjemný aj okuliare mam od nich...potom som tam bola na estetickým zákroku tiež maximálne spokojná ešte sa tam chystám na jeden vždy je aj kontrola..aj keď si niesi istý ci je to ok volala som na recepciu ochotný pan doktor z konferencie mi volal aby ma ubezpečil že je to ok tak neváhajte

lakebabe
16. apr 2024

@slnecnica777 ja som tam bola vo februári vstupné 90 eur ale urobili kompletku výbavu majú brutálnu oproti klasickým očným, spravili ct očia merali mi aj tlak ocny a ten som mala vysokých ak tam idem zas na kontrolu ak zle nastavia liečbu bola som dnu do hodiny. Najskôr sestra spíše anamnézu, komplet všetky stroje vysetri a potom ta vezme lekar s výsledkami a vyšetrí ešte on. Za mňa malo takto vybavených kliník na SK.