Ambulancia Gynmed - pôrodníctvo

kajcasey
14. júl 2021

Ahojte nemá niekto skúsenosti s touto súkromnou ambulanciou ?

dhms
15. júl 2021

@kajcasey navštevujem ju..

adka998
16. júl 2021

Áno, aj ja tam chodím 😊

kajcasey
autor
16. júl 2021

@dhms
@adka998
Baby ako to tam vyzerá ako ste spokojne ?

adka998
16. júl 2021

@kajcasey ja som konečne vymenila gynekológa s som mega spokojná 😊 vysvetli, ukáže, poradí … nedá sa to porovnať s tým čo som mala pred ním. 😊

dhms
20. júl 2021

@kajcasey ja som spokojná, všetko čo sa pýtaš odpovie, ale teda musíš sa ty pýtať inak sa asi nedozvies 😅
Platí sa 15€- objednanie (teda platí sa asi vsade)
Plus navyse € za nejaké úkony, ale to myslím má i na stránke gynmedu.
V poslednej dobe má dlhšiu čakaciu dobu na akú som bola zvyknutá. Objednana som bola na 10.00 a zobral má až okolo 11.00 ( odôvodnil, to tým, že robi i monitoring, ktorý teraz nemocnica nerobí, takze to berie čas)
Ale inak dá sa to prežiť....😊

liluska123456
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
may555
23. júl 2021

Tiez tam mam kartu..plati sa za kazdu navstevu, 15 eur, ak sa medzi casom nezmenilo..minuly rok som tam prestupila kedze sme sa stahovali a nikoho som tu v ZA nepoznala a bola som tehotna..zo zaciatku sa mi pan doktor zdal tak trochu "arogantny" a odmerany, mala som pocit, ze caka asi na nejaku tu obalocku, co som sa neskor aj v tom utvrdila, kedze vraj v CA je tym tak trochu znamy...ale ku koncu tehotenstva sa nas "vztah" zlepsil😂 asi si zvykol, ze odo mna nic navyse nedostane🤣🤣 aj tak platit 15 eur za kazdu poradnu, bolo dost 9 mesiacov, a to su prakticky peniaze do vacku, kedze myslim ze s poistovnami zmluvy maju, teda aj vykony preplatene..ale to je fuk..kazdopadne, co sa tyka odbornosti, je vraj fakt dobry, v tomto smere s nim chvalabohu nemam ziadnu zlu skusenost..tehotenstvo prebehlo v poriadku, komplikacie neboli ziadne, ultrazvuky a vysetrenia robil ako mal..jedine co ma este trochu stvalo, ze som viac krat musela cakat, aj hodinu, predpokladala som, ze ked uz si platim a som objednana na konkretny cas tak to tak aj bude, no vela krat akoby zobral skor tych "svojich"..no cakaren je klimatizovana, je tam telka, tak sa to dalo