Neurológia - Žiar nad Hronom

tetkaevka
27. mar 2023

Máte prosím skúsenosť s dr.Junasom v Žiari? Uz rok sa beznádejne pokúšam dostať k nejakému neurologovi,ktorý má záujem riesit príčinu problému, je ochotný poslat an na vysetrenia(MR), nie dávať vitamíny a idealne medzi dverami alebo po telefone..buď najdem v diskusiach niekoho na opačnom konci SK, alebo sa neviem vôbec dovolať..prípadne ak máte dobru skúsenosť s niekým..BB,NR kraj..🙏 uz som precitala snad vsetky fóra a fakt sa nikam neviem posunúť.
Ďakujem

slavka1307
27. mar 2023

@tetkaevka ja mam iba taku skusenost: zasla som tam s odporucacim listkom na vysetrenie kvoli karpalnemu tunelu. Objednali ma o 3 mesiace. Vysetril, vysvetlil. Uz mam aj po operacii.

aaadkaaa
27. mar 2023

Ja som bola v BB u Kovacikovej, poslala ma automaticky na mri

tetkaevka
autor
28. mar 2023

@slavka1307 a pomohla operacia? Pocula som viacero názorov, ze lepsie je to dat neoperovat🤷‍♀️ ja teda primarne riesim chrbticu, ale aj toto sa mi k tomu pridalo.

tetkaevka
autor
28. mar 2023

@aaadkaaa tak p.dr.Kovacikova neberie novych,vraj ako ambulancia koncia😑 a to som sa tak potešila ze som sa dovolala vobec.

tetkaevka
autor
28. mar 2023

@tetkaevka aj mi p.sestricka od dr.Kovacikovej poradila mamacentrum v BB,podla vsetkeho su tam 2lekarky,ale tiez ma rovno zrusili,ze neberu..no vravim,zufala snaha niekoho najst😔

aaadkaaa
28. mar 2023

@tetkaevka tak to je skoda, ja som tam sice bola par rokov dozadu,ale bola som spokojna. S neuro je velky problem...

slavka1307
29. mar 2023

@tetkaevka veru pomohlo. 🙂

tetkaevka
autor
29. mar 2023

@slavka1307 tak je super, lebo sa bojim ze ma bez rozmyslu hned poslu na operaciu,lebo ved biznis a ja si budem potom hlavu buchat ze som pristala na to. No vyzera,ze budem musiet ten Ziar obvolat.vyhybam sa mu stale,lebo nemam z nich dobry pocit,aj primár na tej neurologii sa mi vryl do pamäti v negativnom,ked som tam mala otca na odd. a veru uz to ani nerozchodil ..tak zato skúšam vsetko mozne ine kym sa da,ale vyzera ze sa vlastne neda😑

slavka1307
30. mar 2023

@tetkaevka ale operuju v BB

mar_tina777
8. jún 2023

@tetkaevka skúste dr malú v ZH.. síce žiadna sláva ale pošle hneď na MRI.