Zvýšený prolaktín

nikusik0107
27. nov 2015

Ahojte doktor mi zistil zvyseny prolaktin. No ako citam na internete sposobuje nepolodnost...ale napriek tomu mi povedal ze u mna prebieha ovulacia...tak viete mi to niekto vysvetlit...ako moze hlava rozkazovat bruchu...stretli ste sa s tym? podarilo sa vam otehotniet? predpisal mi parlodel...a povedal mi ze ho budem brat....anis amam neviem ako dlho...podarilo sa vam po nom otehotnie? ak ano tak za aku priblizne dobu? dakujem za odpovede

nikusik0107
autor
27. nov 2015

nikto nema skusenosti???

jkadankova
27. nov 2015

ja som mala problem, ale vtedy som este nechcela deti. no prolaktin je hormón, ktorý sa tvori v hypofýze. Čiže jednoducho ovplyvní hlava brucho 🙂 liecila som sa a mozno po roku som mala odnoty Ok. No deti som mala az niekolko rokov na to a hned na prvy sup. zvýšený prolaktín môže spôsobovať aj porucha štítnej žľazy, tak daj si skontrolovat aj to. Držím palce. Dá sa z toho dostať.

ersebeth
7. dec 2015

@jkadankova Dakujem pekne 🙂 hormon stitnej zlazy mam v poriadku, to som si dala ako prve vysetrit. Brala som mesiac Parlodel, potom mi brali krv a prolaktin este vyssi. Teraz som dobrala druhe balenie, tak som velmi zvedava na vysledky. Strasne s tymi hormonmi, robia si co chcu 🙂