Zvláštna menštruácia

meri18
1. feb 2022

Dobrý chcem sa poradiť mám menštruáciu a už 2x sa mi stalo že pondelok som normálne krvácala utorok už slabšie a stredu už vôbec nič štvrtok zase trosku a piatok už mi končilo menstruacia mi trvá 5 dni a nikdy sa mi nestalo aby tak som krvacala inak som mala že do 5 dňa som normálne rovnako krvacala ak ste sa s tým stretli alebo viete prečo to tak je bola by som rada ak by ste mi pomohli tento problém vyriešiť.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
meri18
autor
1. feb 2022

@bambulienka25 pre boha to už take picoviny vás zaujímajú ako ja pisem vám to môže byt úplne jedno či používam čiarky,bodky alebo nie ďakujem za pochopenie🙂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babydesire
1. feb 2022

@meri18 ja toto riesim uz roky a nic som nezistila..od druheho porodu mam rozhadzany cyklus a uz to radsej neriesim, vysetrenia ok, antik.parkat zmenena.. tak neviem

meri18
autor
2. feb 2022

@bambulienka25 Dobre v poriadku, ďakujem za odpovedz. 😀

ladycat2021
2. feb 2022

@meri18 Ja som mala asi 2 mesiace dozadu tiez divnu menstruaciu ... prvy den hnede spinenie - okej to som si povedala, ze sa to asi pomaly rozbieha, druhy den to iste a potom sa mi spustilo normlane kvacanie, ale trvalo mozno len 3 hodiny a potom uz len spinenie a na treti den to skoncilo .. a na dalsi mesiac som uz mala normalnu menstruaciu .. doteraz si to neviem vysvetlit, ale je to dost mozne, ze to bolo kvoli stresom, ktore som vtedy mala.

meri18
autor
3. feb 2022

@ladycat2021 ja už som sa bála že som tehotná ale robila som si test a nie som.

ladycat2021
3. feb 2022

@meri18 tiez som si myslela, ze som tehotna, ale nie som.. ale my sa babatku nebranime 🙂