Zvažujem labioplastiku

25. sep 2020

Dobrý deň neni to vymyslená téma píšem anonymne lebo to je dosť súkromné a hanbila by som sa .. mam len 20 rokov ale už od puberty som bola iná v tom že mam väčšie pysky ohanbia keď som bola ešte ako 15 -ročná a chodili sme sa kúpať ku kamarátke začala som si všímať že oni to nemajú vôbec vonku ... lenže čím som bola staršia tým mi príde že sa mi to zväčšilo čo je najhorsie že aj dráždec mam vonku priateľa som si našla pred dvomi rokmi a videl ma nahu až po nejakom pól roku možno viac (vtedy sme spolu začali aj spávať) vždy som sa za to nehorázne hanbila teraz rozmýšľam nad labioplastikou neviem prečo ale mam pocit že sa to nepáči ani priateľovi nakoľko sa mi tam moc ani nepozerá nič... často ma trápia mykoze, infekcie a pod.... mam to už chronické dlho mi trvalo než som sa odvážila aj ku gynekológovi momentálne bývam v inom meste a budem musieť si vybaviť lekára tu to bude zase pre mna utrpenie keď tam pôjdem a budem sa musieť vyzliecť 😔 je pravda že je lepší orgazmus ale ten pocit keď vam to je vidno aj z plaviek a vlastne to trčí aj cez nohavičky ... dokonca teraz čakáme aj babo a neviem ako to bude po pôrode to už sa zbláznim úplne.. máte niektorá tiež takýto problém je labioplastika veľmi bolestivá ako dlho sa lieči čo to obnáša ? Ďakujem za odpovede

pribinak
25. sep 2020

Však chod na labio plastiku a hotovo

solange7
25. sep 2020

Nepisala si tu uz vcera?

solange7
25. sep 2020

Labioplastika a hotovo. Vygoogli si. Nieje to tak priserne invazivna operacia, zvladnes to a budes si viac verit.

hors
25. sep 2020

Veď včera si sa tu pisala to isté.Co to poradiť 🙄

simsalabim
25. sep 2020

Od vcera sa nieco zmenilo?

autor
25. sep 2020

@hors nepísala som tu včera

hors
25. sep 2020

Vec si tu mala tému ,včera alebo pred včerom som čítala toto čo ste si riešila .

lenkakravcova
25. sep 2020

Po pôrode toto riešiť nebudeš. Minimálne nie prvý mesiac, dva, tri.. Teraz s tým tak ci tak nič neurobíš, takže kašli na to a potom keď budeš mat dieťa odstavené od dojčenia, môžeš rozmýšľať akým spôsobom to riešiť. Inak myslím ze nie si jediná, je veľa žien ktoré to takto majú. A co sa týka plaviek, ak by si nešla na plastiku, tak existujú také tie suknickove plavky kde ti nič nebude vidno. 🙂

andyh20
25. sep 2020

Do porodu nic uz neporiesis a potom sa objednaj na labio. nie je nic hrozne, da sa to vydrzat, ale rok po nemozes rodit.

mandarinka555
25. sep 2020

@solange7 Presne tak...včera zrušila účet, dnes založila nový....

klarissa25
25. sep 2020

Vcera si to tu riesila, aj zajtra budes?

solange7
25. sep 2020

@mandarinka555 dnes ale pridala tehotenstvo a odobrala skaredu tvar a male prsia. 😀

adalmba
25. sep 2020

Ja ani neviem ako majú vyzerať ,, normálne pysky,, ani má nikdy nenapadlo kukať sa iným ako to majú oni. Tak možno mám gyganticke alebo mini... Radšej dúfaj že bude bábo ok a ty zdravotne, nie pyskovo

autor
25. sep 2020

@hors nie nemala som tu tému naozaj nie

autor
25. sep 2020

Ja som naozaj tu nemala tému

oli18
25. sep 2020

To sa tu roztrhlo vrece s babami, ktorí nie sú spokojné so svojimi tepšami? 😨

sandrika1986
25. sep 2020

Tato tema uz tu bola vcera...

majulino
25. sep 2020

@solange7 presne aj ja mam pocit ze to aj vcera pisala pod inym nickom a trošku chaoticky

renata1405
25. sep 2020

Aj 15 maja si to tu riesila

whatever1
25. sep 2020

Ak aj písala včera, tak co ma byt??? Pokiaľ nedostala odpoveď na svoju otázku, co všetko obnaša labioplastika(ako dlho sa to hojí, či je to bolestivé, ako to prebieha a všetko okolo toho) od ženy ktorá má osobnú skúsenosť, tak potom sa nečudujem ze ďalej pátra po odpovedí...

whatever1
25. sep 2020

Asi ani teraz sa nedočká...

scila
25. sep 2020

Ak chces ísť na plastiku, tak mi to dole ukazuje pár diskusii na túto tému, skús pozrieť tam.
Ale najprv sa skús o tom porozprávať s partnerom. Sú aj takí, ktorí ti povedia, že je to ako šalát a aj takí, ktorým sa to páči. Tak ako sú ženy s veľkými aj s malými perami, tak sú aj s veľkými aj s malými pyskami, aj keď sa volajú oficiálne malé 🙂 .
Je pravda, že keď sú malé a nevidno ich, tak to pôsobí tak dievčensky, ale keby sa dalo odpovedať anonymne, určite by ti veľa žien napísalo, že ich má väčšie. Ale keď tu má niekto profilovú fotku, určite tu nebude verejne rozoberať veľkosť svojich pyskov 😉 Takže opýtaj sa svojho chlapa v prvom rade. A mimochodom gynekológovia vidia pri svojej práci také veci, že tvoje pysky ich určite nemajú čím prekvapiť.

cacianka
26. sep 2020

Ved sa porad s gynekológom ci ich mas ok alebo prerastene a co ti odporučí.ja som nijdy nikde nepatrala po obrázkoch ako vyzera vagina a pysky a ake su abnormality, takze iba lekar ...
A tak nechápem ako ti môže niečo trcat z gatiek/plaviek. Ja poznám trciace iba chlpy.
Naozaj v dobrom .

mandarinka555
26. sep 2020

@whatever1 Jasné, že pátra....každý deň s novým nickom ☹

whatever1
26. sep 2020

@mandarinka555 Keby napíše pod tým istým nickom, tak by ju tu baby zvozili este viac. Ma velmi chulostivy"problem" za ktorý sa hanbi, velmi ju trápi a nema sa s kým o tom porozprávať... tak skúša tu na "zenskom"fore. Nevidím na tom nič zlé. Skor som prekvapená nad niektorymi reakciami, namiesto podpory a pomoci, výčitky za to ze si dovolila založiť ďalšiu tému. Jednu pravdepodobne včera a možno este jednu pred par mesiacmi. Rozumiem ak niekto spamuje 5x denne s tým istým, ale jednanie tejto slečny mi nepríde ako niečo obťažujúce alebo niečo nad čím by som sa pozastavila. Chapem že sa tu asi máloktorá "pochváli" že ma relatívne nepeknu šušku, ale tak snáď jej niekto napíše a pomôže s osobnou skusenostou aspoň súkromne🙏

whatever1
26. sep 2020

@cacianka daj si do googlu, obrázky "big labia" myslím ze taketo niečo autorku trápi.

guliver19
18. mar 2023

@oli18 boze to je vyraz to ti poviem. Ty musis byt riadna tepsa sama😄

oli18
18. mar 2023

@guliver19 A ty si pekáč, toto te megerted?