Zväčšili sa vám pri pravidelnom tréningu prsia?

22. apr 2023

Ahojte, mate niektora skusenost s tym, ze sa vam pri pravidelnom cvičení (vramci jedneho tréningu cvičíme kazdu partiu tela - a teda aj hrudník) zväčšili prsia, alebo zmenili tvar? Pozorujem to na sebe posledne dni, tehotenstvo som vylúčila, tak este to cvicenie mi napadlo…Vdaka vopred🙂

januska12323
22. apr 2023

Prsia sú sval tak sa logicky tiež zmenia keď posilujes celé telo.

leniel
22. apr 2023

to si nemyslim. moje prsia sa akurat tak zmensovali, tvorene su tukom a mliecnymi zlazami, cim viac schudnes, tym sa logicky zmensia. sval je len pod prsnikom, ale jeho rast na velkost poprsia nema vplyv

petamich
22. apr 2023

cvicenim to urcite nebude 🙂 to by vsetky profesionalne kulturistky necitili potrebu si davat robit umele prsia 🤷‍♀️ z mojej skusenosti pri aktivnom cviceni mi prsia odisli medzi prvymi

nnnuuunnn
23. apr 2023

Tak pozri si mužskú hruď. Asi tak sa vedia zmeniť prsia aj u ženy, teda sval pod mliecnou žľazou a tukom.

miadi
23. apr 2023

Cvicenim nie. Skor pms

kacernakokse
23. apr 2023

Kľudne to môže byť cvičením. Ja som presne toto spozorovala, že sa mi prsny sval zväčšil a prsia sa mi tým pádom trochu nadvihli a pôsobili väčšie. Dokonca mi to aj ľudia hovorili, že sa mi nejak zväčšili prsia.

micusa2222
23. apr 2023

dobre hlúpa otázka..pri cvičení sa nikdy žiadna časť tela nezväčší ani nezmenší..akurát sa zmení svalstvo,,

autor
23. apr 2023

@micusa2222 nemudrujte, položila som otazku jednoducho, aby to kazdy pochopil.
Ostatnym velmi pekne dakujem, ze sa podelili o vlastne skusenosti. Peknu nedelu.❤️

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mandzula
23. apr 2023

Mozes mat po treningu nafuknuty sval, cize pocit, ze sa ti prsia mierne zvacsili. Po treningu noh niekedy ledva natiahnem rifle, no je to len docasny stav. Moj trener napriklad u zien prsia netrenuje vobec - prave z dovodu, ze sa tym prsia zmensuju. Podla neho staci trening chrbta a ruk celkovo na to, aby sa formoval aj hrudnik.

micusa2222
23. apr 2023

neviem, čo som "namudrovala"..keď napíšem tak, ako je to...možno ste urazená,keď som povedala, že je to hlúpa otázka...ale...