Zväčšená maternica

viky982
12. máj 2023

Ahojte , chcem sa opýtať mala niektorá problém s maternicou? .. meškajú mi 3 mesiace bola som na gynde tam bolo povedané že mám zväčšenu maternicu že som "asi" tehotná ale môže sa mýliť .. spravili HCG to ukázalo že tehotná niesom . Termín na sono mám o týždeň .

taktotedanie
13. máj 2023

Tak tehotna nieste

janetinka27
13. máj 2023

@viky982 ahoj a ms mavas? Robili ti sono? Co znamena zvacsena, mala si vysoku sliznicu? Kolko mm?

janetinka27
13. máj 2023

@viky982 aha, teraz citam, ze na sono si objednana.nemozes ist na sono inam? Moja gyn tiez nemala sono a urobili mi ho na pockanie v car s vymennym listkom.
Zvacsena maternica moze byt aj myom alebo vysoka sliznica.ja som mala vysoku sliznicu.

hyta
13. máj 2023

Mala som podobný problém a mala som myómy na maternici. Pomohla mi len operácia.

viky982
autor
13. máj 2023

@janetinka27 ahoj nie už 3 mesiace nemám . Čakám na to sono mám ísť až v utorok a tam zistím čo je .. bola som naposledy v januári pri gyn. Keďže znova problém že meškali povedal že je všetko v poho pichol injekciu nech sa spustí spustila sa a odvtedy potom znova neprišla .

viky982
autor
13. máj 2023

@hyta ahoj , ako si to zistila prosím ? Čo ti na sone povedali ? Ak sa smiem opýtať 🙂

monikaskorikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hyta
13. máj 2023

@viky982 Napíšem ti IP.