Zotavenie po sekcii

adrikaadriana
24. mar 2022

Ahooj mamičky včera som porodila sekciou, všetko v poriadku iba na to že dnes som sa postavila už s postele poprechadzala sa po izbe len to ešte tak stipe tá rána. Inak všetko v poriadku. Čo vám pomohlo po sekcií čo najrýchlejšie sa dať dokopy ? Som prvorodička 😊😘 ďakujem ♥️

zanetakovacsova
24. mar 2022

@adrikaadriana nič lepšie ako sa veľa prechádzať neexistuje. Ja som na druhý deň od SC chodila koľko sa len dalo. Na tretí deň som si už zohnutá vedela umývať vlasy a už som nepotrebovala nič proti bolesti. Horšie to bolo pri vstávaní z postele to ma bolelo ešte asi 2 týždne. Ale ostatné veci boli už fajn.

barus26
24. mar 2022

@adrikaadriana len chodiť a chodiť a bude dobre 🙂

adrikaadriana
autor
24. mar 2022

@zanetakovacsova ďakujem zbieram každú radu 😊

macica1706
24. mar 2022

Ja mam za sebou 2sekcie v priebehu 2rok.a nic lepšie nemôžeš spraviť len veľa chodit😉pri druhej sekcii to išlo už ľahko 🙃drz sa.

beata_k
24. mar 2022

Pripajam sa....chodit, chodit a este raz chodit. A blahozelam 🤗

jexica
24. mar 2022

vela
chodit po tyzdni som
ani nevedela ze mam nejaku ranu 2 sekcie mam za sebou

linibini
24. mar 2022

ja mám 3 sekcie, tiež ako radia baby, treba chodiť, a z postele vstávať cez bok, spustiť nohy a podoprieť sa rukou, nie vstávať cez brucho, veľa zdravíčka 😘

lenuska9999
24. mar 2022

@adrikaadriana ja som sa to snažila co najrýchlejšie rozchodiť. Lebo keď som ležala dlho na posteli, tak to o to viac bolelo keď som vstavala a chcela prejsť na záchod. My máme v nemocnici na novorodeneckom také kočíky nemocnicne, tak tam som si dala malého a prechádzala som sa po chodbách. Celkovo som sa rýchlo zotavila. V nemocnici bola plnka vtedy, tak ma pustili po troch dňoch domov s tým, že potom prídem len vybrať tie svorky z brucha (samozrejme závisí to aj od bábätka ci ta pustia. My sme našťastie nemali zltacku ani nic podobne ). Keď som prišla domov tak som už vysavala atď. Ale samozrejme bolelo to stále. Par dni po prepustení sme šli na obhliadku domu a musím povedať, že stále to bolo pre mňa bolestivé, ale každým dňom menej a menej a bolo to len lepšie a lepšie