Znamienko na prsiach

2. sep 2023

Ahoj na pravom prsniku mam znamienko od malička ale cca pred 7 piatimi rokmi ked mi začali rast prsia dost rychlo tak sa zväčšovalo aj znamienko... je možné že keď sa rozstahuje koža ze rastie aj znamienko? Vdaka

cyberk
2. sep 2023

Jasne ze - aj mne sa dost zvacsovalo, tym ako rastli prsia… no ja som sla na zmensenie prs a uz to znamienko nemam 😅🥳

autor
2. sep 2023

@cyberk ďakujem za odpoveď lebo dnes sme sa bavili s maminou o znamienkach tak som jej povedala ze mam celkom veľké na prsniku a ze keď som doslova z dosky keď som mala 12 mi narástli céčka tak znamienko je dosť veľké... ja si myslím ze aj 0,6 cm... teraz sa bojím ze ci je to ôk.. lebo som čítala ze takáto veľkosť nie je ok

cyberk
2. sep 2023

Ja som sla k doktorovi pre istotu, nech sa na to pozrie, no potvrdil, ze to zvacsenie bolo sposobene rastom prs, akoze navstivit lekara by si mohla tak ci tak, za to nic nedas 🙂 a budes si ista, ze je vsetko ok

autor
2. sep 2023

@cyberk ano pôjdem aj keď je to už dosť rokov dovtedy ... ale zľakla som sa po dnešnom rozhovore.. neboli ma nič ani neviem ze ho tam mam .. len proste ta veľkosť ze je veľké celkom ale rástlo s prsiami a už 5 rokoc je také isté

kacena4
2. sep 2023

no pol centimetra nie je velke. ja som mala asi 1,5cm dala som si ho vybrat a ostala mi na prsniku skareda jazva kedze sa to natiahlo vahou prs ☹