Zmizol mi zápal?

28. jan 2023

Pekny vecer prajem,
Pisem anonymne vzhladom na citlivost temy :D
Mala som asi 3-4 dni dozadu take svrbenie, skriabanie tam dole, ale nie tak silne ako mykoza, vytok tiez normalny bez zapachu. Mali sme dokonca aj styk, cim sa ro zhorsilo na hrudkovity vytok so zapachom. Nasadila som si cipok, spravila vyplach a dnes je to uz v poriadku, ale dala som cipok aj teraz na noc.
Kedy myslite ze mozeme mat zase sex? Snazime sa totiz o bejby.
Dakujem… pekny vecer

stellarstar
28. jan 2023

Tak najprv smer dr a zápal riadne preliečiť a az potom sa snažte lebo zápal ti môže narobiť riadnu šarapatu a aj chlap nech sa dá vyšetriť

veronikaszabova
29. jan 2023

Najprv sa daj do poriadku a potom sexuj. Takto si to s chlapom len prehadzujete jeden na druheho.

autor
29. jan 2023

Ano mate pravdu. Ja vsak taketo zapaly nemavam tak neviem co ocakavat a ako dlho sa mam dat dokopy. Dneska necitim nic, vytok normalna konzistencia bez zapachu.
Priatelovi mam dat nejaku masticku?

stellarstar
29. jan 2023

Priateľovi nič nedávaj ani sebe, ty na gyndu a on na urológiu a dostanete správnu liečbu. Tých pár týždňov co sa budete liečiť vydržíš

autor
29. jan 2023

@stellarstar tyzdnov? Ved mne uz nic nie je.

stellarstar
29. jan 2023

A čo si myslíš ze zápalu sa zbavis do 2 dní?
To zisti gyn vyšetrením. Netreba sa nikam ponáhľať,dajte sa radšej zdravotne do poriadku. Alebo chceš aby si mala v tehotenstve problémy? Vieš ze zápal dokáže plod zabiť? Je to na tebe

autor
29. jan 2023

@stellarstar nemam problem zajst ku gyn. Len si nemyslim ze toto je problem na x tyzdnovu liecbu. Aspon dufam.

stellarstar
29. jan 2023

Nemôžeš vedieť, a aj tvoj chlap sa musí dať vyšetriť. Možno je problém u neho možno u teba, tu sa o tom môžeme len dohadovať . 100% odpoveď vám dá dr po vyšetrení

stellarstar
29. jan 2023

Ja keď som mala zápal či výtok mi gyn dal tablety na zavádzanie zo spodu na 10 dní. Potom kontrola

autor
29. jan 2023

@stellarstar ano zajdeme obaja.

gertrudaosem
29. jan 2023

Už zajtra môžete