Zmena zubára

nika143
27. jún 2017

Ahojte, potrebujem poradiť ako postupovať pri zmene svojho zubára. Potrebujem si spraviť jeden zlomený zub ale nechcem ísť ku svojej zubárke, keďže som tam už nebola 2 roky a nie som s ňou spokojná.Chcem si nájsť nového, musím mať kartu od starého zubára? Ďakujem

lilyianka
27. jún 2017

@nika143 podla toho ako sa dohodnes s tym zubarom,co ti bude robit spominany zub...ja som napr chodila k zubarovi,kt. chcel ,aby som si dala odstranit horne stolicky stomatochirurgovi (1 za 160€,dakujem pekne),pritom stolicky boli vyjdene vonku a korene pekne vedla seba...sestra mi vybavila,ze mi to pozrie jej zubarka a ta povedala,ze mi to v pohode normalne vytrhne,bez komplikacii...tak aj bolo a to som nebola jej pacientka....ale kedze zubarka mi sama navrhla ci k nej nechcem prejst tak uz chodim ku nej....

katulienkax
27. jún 2017

Moj zubár nový ked som prechádzala vravel ze on žiadnu starú kartu nepotrebuje a ani ho nezaujímala. Normalne si nájdi nového , zavolaj si ci ta vezme a žiadnu kartu nosiť nemusíš

alfged
27. jún 2017

@nika143 kartu potrebujes len ak chces prispevok z poistovne na ostrenie, ale ak si tam 2 roky nebola tak nemas nan tak ci tak narok kedze nemas platnu preventivnu prehliadku. Su zubari, ktori beru na priamu platbu a nic ku nim nepotrebujes.

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alfged
28. jún 2017

@zltyslonik tiez som nemala platnu preventivku tak som si dost dlhe obdobie u svojej novej zubarky platila plne sumy, kym mi zacala platit ta spravena nou. Mozno sa uz nieco pomenilo neviem... Pokial je zub zdravy nema dovod sa zlomit, teda ak sa to nestalo urazom, ale to je poistovniam jedno, preplatia len nejaku fixnu sumu za vykon.
Kazdy zubar si moze urcit ceny za svoje sluzby podla uvazenia, cize sa kludne moze stat, ze aj s prispevkom od poistovne bude zub u jedneho zubara drahsi ako u druheho na priamu platbu.