Zmena gynekológa

22. nov 2023

Ahojte, idem menit gynekologicku, myslela som, ze jej poviem pribeh o tom, ako sa stahujem do ineho mesta a tam by som chcela mat gyn nablizku. Akurat, ze ta ku ktorej chcem ist mi daka papierik pre moju terajsiu dr.ze sa chcem k nej prihlasit a ze ziada o moju dokumentaciu 🙈 nechcem vyzerat nevdacne, nikdy som ziadneho dr nemenila, ale citim, ze moja terajsia gyn nema snahu pri mojom probleme otehotniet a nema navyse ani sono- musim chodit vzdy na sono inde…

isadoraisa
22. nov 2023

Pošli jej to poštou, nemusíš s ňou nič riešiť

levandulova111
22. nov 2023

Ak tam má schránku, hod jej výmenný lístok tam... Ja už to budem robiť len takto, keby dačo.. lebo som chcela zmeniť gyn, a nakoniec som to musela riešiť cez Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou, keďže ani po mesiaci odmietala vydať moju zdravotnú kartu novej gyn a dokonca mi zo súkromného telefónu volala, kde žiadala vysvetlenie, prečo odchádzam, či mi niečo spravila, prečo po toľkých rokoch atď atď... Bola som dosť v šoku... Keďže každý pacient má slobodnú vôľu rozhodnúť sa...

mikasa_ackerman
22. nov 2023

Úplne kašli na to, či budeš vyzerať “nevďačne” ide o tvoje zdravie, to je prvoradé. Ak ho ona nerieši, nemá sa čomu čudovať že odchádzaš. Ak sa ťa spýta prečo, narovinu jej povedz. Žijeme príliš krátko na to, aby sme uspokojili sa s minimom.😉

juja_01
22. nov 2023

Už len to, že nemá sono by som využila ako dosť pádny argument, že odchádzaš ... proste chceš mať všetko na jednom mieste, čas je v dnešnej dobe veľmi cenný, neviem si predstaviť, že by som šla ku gyn a ešte potom naviac riešila sono ..predsalen keď máš jedného gyn na všetko, tak vieš aj lepšie skonzultovať a pod.

A to, že máš na papieriku, že chceš sa ku nej prihlásiť, to je predsa normálne aj keby sa sťahuješ 🙂 nič zneisťujúce tam nenapísala 🙂 nestresuj sa zbytočne, je to tvoja voľba ako písali aj baby vyššie 🙂

autor
23. nov 2023

Dakujem dievcata 🙂 pojdem tam zajtra rano mozno zastihnem len sestricku. Moze mi to aj ina vybavit?

simca06022011
23. nov 2023

neries, tiez som mala tieto vycitky a nakoniec som to vybavila raz dva, lekar bol urazeny, len mi potvrdil to ze to nebol dr pre mna. Najrychlejsie je ist osobne. Ale da sa to riesit kludne postou, napisala som list = ziadam o vyradenie a zaslanie dokumentacie lekarke... listok prikladam. A zavolal mi aj tak, ze nebude to posielat, ked je torovnake mesto, nech si to dobehnem niekedy zobrat.
Ja sa necudujem, ze to lekarov zaujima preco odchadzaju pacienti, netreba sa citit urazene. AJ obchody sa vas pytaju na nazor.. na produkt. Tak treba normalne napisat, ze bohuzial, nevyhovouje mi napr. to ze nemate sono v ambulancii, alebo mam pocit, ze nedostatocne riesite moj problem. Uplne normalna vec je to. Tak ma priestor aj lekar, zobrat si spatnu vazbu k srdcu, a mozno tie dalsie pacientky sa budu mat lepsie...
a co vam na topovie? tak to jednym uchom dnu a druhym von.

hanaxxx
23. nov 2023

Ja teraz tiez menim a z recepcie mi odpisali, ze im ziadanku od noveho lekara staci poslat mailom naskenovanu. Ci tu dokumentaciu aj poslu, uvidime 🙂)