Zlepšil sa vám cyklus po upravení štítnej žľazy?

7. apr 2022

Ahojte zienky,

upravil sa vam cyklus po zlepšení štítnej žľazy? Mám zníženú činnosť a aj sa snažíme ale zistili mi vysokú hodnotu a lekarka hovorila že sa aj cyklus naštartuje (teraz je taký 35,37 dni) a žeby to malo naštartovať aj ovulaciu keď mi zvýši dávku a keď sa SZ upraví na hodnotu aká ma byt pri otehotneni.

Máte s tým niektorá skúsenosť? 🙂

berkyd
7. apr 2022

Áno mam 🙂 ja som ovulaciu nemala, podla odporúčaní gynekológa(keď sme sa snažili o dieťa a ja som mala anovulacne cykly) som absolvovala aj endokrinologucke vyšetrenie, kde zistili diagnózu. Nastavili sa lieky a ovulácia nabehla 🙂

autor
7. apr 2022

@berkyd super 🙂 a dostala si len lieky na štítnu žľazu nič špeciálne?

barus26
7. apr 2022

mne nenabehla ovu a ani sa nezlepšil cyklus. Ja mám ale aj pcos.

autor
7. apr 2022

@barus26 a PCOS ti zistil gynekológ?

barus26
7. apr 2022

áno, plus inzulinovu rezistenciu

autor
7. apr 2022

@barus26 a zistil ti to z krvi alebo ulz alebo kombinácia?

monika185243
7. apr 2022

Ja sa liečim na štítnu dlhodobo, v tehotenstve my dr. zvýšila dávku a po pôrode zase znížila. Pred pôrodom aj po 1.pôrode som mala pravidelnú MS, ale po 2.pôrode mám stále nepravidelnú a to som od pôrodu už 2 roky...

barus26
7. apr 2022

už z utz mi povedala, že mám pcos.. ale potom mi brali aj krv

berkyd
7. apr 2022

Euthyrox 25 mg ten bol slabý tak mi zvýšili na 50mg,hormony sa vyrovnali a aj sa podarilo otehotnieť 🙂

7lenka11
7. apr 2022

ja mám ŠŽ+PCOS a odkedy sa ŠŽ dala do normálu, nemám problém ani s cyklom.. dostávam ho presne ako hodinky a to neberiem ani žiadne lieky.. v minulosti som mala aj 50dňový cyklus, prípadne mi na niekoľko mesiacov vynechal

autor
7. apr 2022

Ďakujem zienky ☺️