Žena zomrela po výbere maternice

4. máj 2024

Čítam prave na nete. Neviete náhodou niekto kde to bolo? Tiež ma to čaká a chcem sa tej nemocnici vyhnúť.

laurita285
4. máj 2024

Práveže vyplývajúce zo štatistiky máš lepšie ísť tam, kde už niekto na tento výkon umrel, budú viac v strehu. Bizár toto naše zdravotníctvo ale je to tak.

taynee
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stellarstar
4. máj 2024

To sa ti môže v každej nemocnici stať

zuzanka.zuzu
4. máj 2024

@laurita285 nie je pravda, veď bežne zmrvia 2 zákroky po sebe 🙄 viď pôrody, žena alebo dieťa zomreli a o krátky čas ďalší prípad...

anita6666
4. máj 2024

V prvom rade si treba uvedomiť,že lekár je len človek a nie vsemocny pán Boh. 😉

colsami
4. máj 2024

Kazda anesteza a aj zakrok prinasa svoje rizika a lekar nie je vsemohuci. Organizmus je zivy a kazdy jeden reaguje inak. Takze ano, kazdy vykon aj ten najlepsie prevedeny vzdy nesie rizika, ktore sa prejavia v 1 z 1000 pripadov, napriklad. Takze vzdy to niekto, zial, je...

A je jedno ci sa tyka o porod, tazku operaciu alebo banalny zakrok. Vsetko nesie urcite rizika (az po smrt), ci mensie ci vacsie, ale vzdy tam su.

autor
4. máj 2024

@laurita285 veď to ale kde to je

autor
4. máj 2024

@taynee lebo nie každému je príjemné rozoberať svoju diagnózu na MK

autor
4. máj 2024

@colsami ale tu to zbabral operater

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tarra6
4. máj 2024

Stalo sa to začiatkom februára. Odvtedy tam zrejme urobili kopec operácií.

autor
4. máj 2024

@taynee nepochopila si to, ja som mala k tomu všetky info okrem jednej a to že v akej nemocnici sa to stalo

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzi0911
4. máj 2024

Pri lpk sa to žiaľ môže stať,že poškodia nejaký orgán....moja operátorka vraj pichla niekomu pľúca pritom...ja mam za sebou 3 tieto operácie a našťastie dobre a operovala aj mňa...možno zlý prístup atď to skomplikuje...ťažko povedať

autor
4. máj 2024

@taynee nie...je to divné inokedy dávajú presne v akej nemocnici čo bolo .

kiki68
4. máj 2024

Za mna je na toto super Ustav sv alzbety. Tam to robili ako na pase. Ale riziko bure vzdy

sara07
4. máj 2024

@anita6666 povieme si ked tebe niečo zmrvia alebo u dietata a ty sa budeš nan divat a žiť . a mudr ani len prepač nič , proste stalo sa bodka hotovka, rehabilitacie a všetko taháš sama, ak podaš stažnost max ho preložia ..povedzme si reálne .. prečo nemaju ako v zahraniči proste poistky a ked niečo ide z toho odškodné
ked napr niektoré profesie si vyžaduje zamestnavatel takuto poistku alebo im prispieva prečo by nemohli mat aj mudr
je neskutočne málo doktorov a personalu čo sa spravaju profesionalne a stále sa vzdelavaju ...

emili27
4. máj 2024

@kiki68 aj ja som bola v OU sv.Alzbety. Lekári výborní aj sestričky.

ekira1
4. máj 2024

@anita6666 iste, ale život máme len jeden, tu nejde o fazuľky..