Zastavenie menzesu,a Norethisteron

sonulik2015
19. jún 2020

Ahoj žienky, vždy som mala nepravidelnú menštruáciu, no posledné mesiace to bolo ok. Dnes som opäť dostala nečakaný menzes a v pondelok ma čaká chirurgicky zákrok. Ak si hneď nasadím norethisteron, zastaví sa mi menzes? Nemám s tým moc skúsenosti, preto by som bola vďačná za akúkoľvek radu, ako docieliť aby mi skoncili behom dvoch dní😔

evittam
19. jún 2020

@sonulik2015 Nie. Norethisteron je na oddialenie. Ak sa ti raz spustil už to musí ísť von. Ty nemas gynekologa?

manushka
19. jún 2020

zastaví určite, ja som ho uživala na zastavenie menzesu, ked sa mi nedalo zastaviť krvacanie...ale svojvolne by som ho nenasadila, skus zavolať gynekologičke čo ti ona odporučí...

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonulik2015
autor
19. jún 2020

@manushka
@retatka
Dakujem Vám krásne za odpovede 🙏🏽

elizabethgrant
23. jún 2020

@sonulik2015 podľa mňa zastaví ale tento liek mi neskutočne rozhádzal hormóny a dalšie dva mesiace som trpela depresiou a akné. pravdaze kazdy je iny takze to nemusi byt tvoj pripad. drzim palce🥰

nazdravienastastie
2. okt 2020

Ahojte dala som si jednu tabletku norethisteron ale zacala som mat myslienky ze co ak som tehotna. Mohla by aj jedna tabletka daco ohrozit?

megan777
7. nov 2022

@elizabethgrant ja mam to iste,brala som 10dni,lebo som veľmi krvacala a potom do 3dni by mala prísť menstruacia ,zatial iba spinim a som nervozna a akne ani nevravim,nikdy som akne nemala ale kedy pride menzes normálny zase netusim

zabiatkomax
16. nov 2022

Zdravím ak by ste tabletky už nepotrebovali rada ich od vás odkúpim

semancikova
29. dec 2023

@evittam ja som ho užívala na zastavenie a do troch 3dni sa mi menzes zastavil

semancikova
29. dec 2023

@manushka aj ja som to takto brala

semancikova
12. feb 2024

@evittam aj zastaví

semancikova
22. feb 2024

@manushka ahoj beriem 4den norethisteron na zastavenie a to krvácanie je horšie tak neviem,vieš mi poradiť

megan777
22. feb 2024

@semancikova ono by sa to malo postupne zastaviť uz

manushka
22. feb 2024

@semancikova no mne zastaví vždy do 2-3 dni, tak neviem asi je tam nejaký iný problém,na ktory tento liek nereaguje ak sa krvácanie nezastavilo ani nezmenšilo ale naopak je silnejšie..toto už musíš konzultovať s gyn.