Zášklby vo vaječníku

sunshine007
19. aug 2016

Ahojte babulky, prehľadala som všetky témy a nič podobné som nenašla. Preto prosím o radu vás skúsené. 😉 Včera som bola na folikulometrii a doki povedal, že folík už nevidí, a teda asi praskol, treba sa snažiť (zdalo sa mu, že vidí aj žlté teliesko). večer sme sa tulili a potom aj zadok podlozili a isli hajať. Cca pol hodinu po styku som v ľavom vaječníku pocitila take zášklby, alebo trhanie - cukanie - neviem to lepsie vysvetliť. Trvalo to len chvíľku, ale nikdy predtym sa mi to nestalo, ja ovulaciu nikdy necitim. Myslíte si, ze take nieco mohlo vyvolat samotne oplodnenie? Mali ste to uz niektora? My sme sa snazili aj dva dni predtym... 😕

charity
19. aug 2016

@sunshine007 Ak ho bolo tepanie v rytme srdca, moze to byt zapal. Oplodnenie sa zasklbmi neprejavuje.

sunshine007
autor
19. aug 2016

@charity dakujem pekne za odpoved! A v pripade zapalu by sa na vajecniku sucasne vytvorila cysta? A tym padom by teda ovolucia vobec nemusela prebehnut? Ovulacny test som mala pozitívny...

sunshine007
autor
19. aug 2016

@charity este pre doplnenie - bolo to rýchlejšie ako pulz a zaroven nepravidelne - tych zasklbov bolo asi 8-9

alaguema
19. aug 2016

Ja som mala podobny pocit, taky jemny zasklb pri oboch tehotenstvach. Nikde pred tym, ani potom.

sunshine007
autor
19. aug 2016

@alaguema ďakujem ti za odpoved! A koľko hodin/ dni po vitaznom milovani? Ak sa to takto spatne vobec da urcit 🙂

mawka
19. aug 2016

ja mam taketo stavy den-dva pri ovulacii. sklbanie, pichanie, nafuknuta. ale napriklad mamka mi hovorila, ze vzdy vedela, ze je tehotna, lebo jej sklbalo vo vajecniku aj pri mne aj pri bratovi. tak kto vie 🙂 a pri zapale sa nemusi vytvorit cysta.

sunshine007
autor
19. aug 2016

@mawka babule dakujem, dali ste mi malu iskierku nadeje, to budu do konca mesiaca veeeeeeelmi dlhe dni... Temu som otvorila preto, ze ma velmi prekvapilo, nikdy sa mi nic take nestalo. Teraz este citim take male napatie v tom vajecniku, ale možno si to nahovaram, psychika je sviňucha :-P

mawka
19. aug 2016

@sunshine007 drzim palce 😉

sunshine007
autor
19. aug 2016

@mawka dakujem, si strasne zlata

alaguema
19. aug 2016

@sunshine007 presne uz neviem, ale kratko na to. Asi na druhy den..drzim prsty 🙂

sunshine007
autor
19. aug 2016

@alaguema velmi velmi dakujem, to cakanie do mrchy je vzdy na nervy, ked kazdy mesiac snazilka dufa v zazrak. Ste strasne zlate, kočendy!!!

sunshine007
autor
5. sep 2016

Ahojte baby, len pridavam vysledok, ako to cele dopadlo - pre pripad, ze by túto temu niektorá z vas v buducnosti hladala. Presne po 14-tich dňoch dorazila mrcha ako hodinky aj s normalnym silnym krvacanim, takze k oplodneniu v tu noc na 99,99% nedošlo ☹ tazko sa s tym kazdy mesiac vyrovnava, momentalne som vo vaze, ze kaslem uplne na vsetko - sledovanie, ovulacne testy, citanie diskusii... Drzim palce vsetkym snazilkam. ☹ ☹ ☹