Zarastajúce chĺpky po holení

mishelka2411
14. aug 2020

Ahojte. Viete mi poradiť, čo si používate proti zarastajú chĺpkov ? Mám problém, keď sa oholím, dosť často sa mi do rana urobia pľuzgieriky (vyrážky) a keď ich vytlašim mám v nich zarastený chlp. Ešte čerešnička na torte je, že mi po holení ostávajú čierne bodky po nohách. Za každú radu dakujem, už som zúfalá!

kittykat22
14. aug 2020

@mishelka2411 pernamentny laser. S tym sa neda spravit nic. Ja som koli tomu isla na kliniku - pretoze to su prilis hrube chlpy v zlom sklone. Ked si ich vytrhas voskom ostanu ti dierky a za par hodin cierny chlp bude spat. Pozri si Candela GentleLase. Je to profi laser na klinike. Treba absolvovat 3-4x. Zalezi na partii. Ja si uz 5 rokov nohy neholim, pretoze mi tam nic nerastie. Je to laser ktory ide do hlbky - paprsok ide az pod korienok, takze kompletne zlikviduje cibulku.

mishelka2411
autor
14. aug 2020

@kittykat22 bola som na tom 6krát v jednom salóne. Dodržiavala som všetky pokyny, neholila som sa po zákroku, dodržiavala som termíny a rastie mi to omnoho viac ako pred tým.

kittykat22
14. aug 2020

@mishelka2411 pretoze to bolo IPL. To nie je trvala epilacia. To je okradanie klientov. Nechalala si sa oklamat. Candela laser nemaju salony, ale kliniky, pretoze laser moze obsluhovat len lekar. Nemoze ho obsluhovat ani sestricka, ani kozmeticka ani nejaka teta s kurzom.

lucinka1988
14. aug 2020

@mishelka2411 pwrfektne mi na toto pomohol domáci IPL epilator Philips Lumea, je tu veľmi často spomínaný, odporúčam pozrieť predchádzajúce diskusie

mishelka2411
autor
14. aug 2020

Ďakujem kočky

beahavala
27. jún 2022
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.

deje sa mi to po depilacii ale ako som zacala pouzivat pastu italwax z afn na zarastanie chlpkov je toho ovela menej

ninah1486
29. jún 2022
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

cierne bodky mi neostavaju ale vyrazky sa mi zvyjnu vyhodit